VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback

VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback

VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback

Model jest produkowany od roku 2018 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowego modelu VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback to od 69 790 do 101 660 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 70 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback wynosi od 95 do 150 KM. Silnik VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1498 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback osiąga moment obrotowy od 175 do 250 Nm. VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback to benzyna.

Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1281 litrów. Wymiary samochodu: 4108 mm długości, 1760 mm szerokości, 1584 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback

2018 - obecnie
VOLKSWAGEN T-Cross Hatchback I

VOLKSWAGEN T-Cross - Wiadomości

Kolejny SUV Volkswagena trafi do Europy. To miejski crossover w stylu coupe
Ekspansja SUV-ów to coś, czego nie da się już zatrzymać. Podniesione nadwozia dotarły dosłownie do każdego segmentu, a kierowcy kupują ich coraz więcej. Volkswagen jednak uznał, że pięć SUV-ów to za mało, więc w przyszłym roku do gamy dołączy Volkswagen Nivus.

Opinie Moto.pl: Volkswagen T-Cross - te same samochody, a prawie 30 tysięcy róznicy. Którego wybrać?
Choć popularność SUV-ów stale rośnie, auta miejskie są zdecydowanie bardziej praktyczne. Dlatego powstał segment typowo miejskich crossoverów, takich jak Volkswagen T-Cross. Takie auta spełniają wymagania kierowców dotyczące m.in. wyższej pozycji za kierownicą, ale przy zachowaniu wygodnych w mieście gabarytów. Przyglądamy się dwóm wersjom niemieckiego mieszczucha.