VOLKSWAGEN Passat Sedan

VOLKSWAGEN Passat Sedan

VOLKSWAGEN Passat Sedan

Model jest produkowany od roku 1985 do dziś. W tym czasie powstało 11 generacji tego modelu. VOLKSWAGEN Passat Sedan to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu VOLKSWAGEN Passat Sedan to od 40 000 do 203 590 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 50 do 220 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Passat Sedan wynosi od 68 do 300 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 160 do 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 5,7 do 19,0 s. Silnik VOLKSWAGEN Passat Sedan jest rzędowy, układ v lub układ w posiadający od 4 do 8 cylidrów o pojemności od 1390 do 3999 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN Passat Sedan przypadają od 2 do 5 zaworów.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Passat Sedan osiąga moment obrotowy od 125 do 500 Nm. VOLKSWAGEN Passat Sedan posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Passat Sedan to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie VOLKSWAGEN Passat Sedan w zależności od wersji silnika, waha się od 4,1 do 10,5 l na 100km. Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Passat Sedan posiada 4 drzwi, od 4 do 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 725 do 1152 litrów. Wymiary samochodu: od 4575 do 4802 mm długości, od 1705 do 1855 mm szerokości, od 1395 do 1483 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Passat Sedan

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Passat Sedan

Zdjęcia VOLKSWAGEN Passat Sedan

VOLKSWAGEN Passat - Wiadomości

VW Passat GTE w Studiu Biznes. Sprawdzamy, jak jeździ Passat w hybrydowej wersji
Tomasz Korniejew, redaktor naczelny Moto.pl, w najnowszym odcinku Studia Biznes przetestował nowego Volkswagena Passata. Wersję GTE, a więc mocną hybrydę ładowaną z gniazdka. Na samym silniku elektrycznym ma przejechać do 56 km. Łączna moc układu to 218 KM. Jak Passat GTE sprawuje się w realnym życiu?

Volkswagen Passat B6 - opinie i typowe usterki. Który silnik wybrać?
Volkswagen Passat to jednen z najpopularniejszych modeli na polskim rynku. Jakie są opinie na temat i typowe usterki Volkswagena Passata B6?

Volkswagen Passat B8 - opinie, koszty, typowe usterki
Volkswagen Passat B8 pomimo 6 lat od debitu cały czas dobrze sobie radzi w swoim segmencie. Jakie są opinie o tym samochodzie i typowe usterki tego modelu? Czy wart jest zainteresowania?

Volkswagen Passat B7 - na co zwrócić uwagę i co się w nim psuje?
Bez wątpienia Volkswagen Passat B7 jest zmodernizowaną wersją swojego poprzednika, który zaliczył wpadkę związaną z awaryjnymi silnikami Diesla. Jak po latach wypada siódma generacja, czy wyzbyła się problemów Passata B6? Jakie są typowe usterki modelu?

Opinie Moto.pl: Volkswagen Passat 2.0 TSI 4MOTION - skromny, ale potężny. Jeździliśmy najszybszą wersją klasyka
Za Volkswagenem Passatem ósmej generacji mało kto obejrzy się na ulicy. Po pierwsze to częsty widok, po drugie jego wygląd zewnętrzny nie budzi emocji. Tymczasem jest jednym z najbardziej dopracowanych i kompletnych samochodów klasy średniej. Zwłaszcza jeśli ktoś nie lubi rzucać się w oczy.