VOLKSWAGEN Passat Sedan

VOLKSWAGEN Passat Sedan

VOLKSWAGEN Passat Sedan

Model jest produkowany od roku 1985 do dziś. W tym czasie powstało 11 generacji tego modelu. VOLKSWAGEN Passat Sedan to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu VOLKSWAGEN Passat Sedan to od 40 000 do 203 590 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 50 do 220 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Passat Sedan wynosi od 68 do 300 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 160 do 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 5,7 do 19,0 s. Silnik VOLKSWAGEN Passat Sedan jest rzędowy, układ v lub układ w posiadający od 4 do 8 cylidrów o pojemności od 1390 do 3999 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN Passat Sedan przypadają od 2 do 5 zaworów.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Passat Sedan osiąga moment obrotowy od 125 do 500 Nm. VOLKSWAGEN Passat Sedan posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Passat Sedan to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie VOLKSWAGEN Passat Sedan w zależności od wersji silnika, waha się od 4,1 do 10,5 l na 100km. Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Passat Sedan posiada 4 drzwi, od 4 do 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 725 do 1152 litrów. Wymiary samochodu: od 4575 do 4802 mm długości, od 1705 do 1855 mm szerokości, od 1395 do 1483 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Passat Sedan

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Passat Sedan

Zdjęcia VOLKSWAGEN Passat Sedan

VOLKSWAGEN Passat - Wiadomości

Nadjeżdża nowy Passat! Teraz duży rabat na samochód naszpikowany technologiami
Na ten samochód czekała cała Europa. Passat od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Teraz do salonów wjeżdża właśnie odświeżona wersja z garścią nowych technologii, jeszcze wyższym poziomem komfortu i dynamicznymi silnikami. Nowy model można kupić z wysokim rabatem. Sprawdzamy ofertę.

Opinie Moto.pl: IQ.Drive. Sprawdzamy, w jakim stopniu Volkswagen potrafi jeździć autonomicznie
Przed zaawansowaną elektroniką wprowadzającą kierowcę w namiastkę świata sztucznej inteligencji nie ma ucieczki. Niemniej, z systemami wspomagającymi można się zaprzyjaźnić. Niektóre drażnią, inne w istotnym stopniu przyczyniają się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa.

Nowy Volkswagen Passat GTE z cenami w Polsce. Ulepszona hybryda od 169 990 zł
Volkswagen niedawno odświeżył Passata. Poprawek doczekała się również wersja hybrydowa GTE, która ma teraz większe akumulatory i przejedzie więcej na jednym ładowaniu.

Bestsellery Volkswagena na wyprzedaży. Przeglądamy najlepsze oferty na Golfa, Passata i Arteona
Rok 2019 był rokiem premier w Volkswagenie. Poznaliśmy elektryczne ID.3, a także kilka klasycznych modeli. Klienci mogą również liczyć na wyjątkową promocję obejmującą niemal całą paletę modelową koncernu. Rabaty sięgają nawet 30 tysięcy złotych. Sprawdzamy, co opłaca się teraz kupić.