VOLKSWAGEN Passat Kombi

VOLKSWAGEN Passat Kombi

VOLKSWAGEN Passat Kombi

Model jest produkowany od roku 1981 do dziś. W tym czasie powstało 12 generacji tego modelu. VOLKSWAGEN Passat Kombi to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu VOLKSWAGEN Passat Kombi to od 40 000 do 240 990 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 40 do 220 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Passat Kombi wynosi od 54 do 300 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 160 do 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 5,7 do 19,0 s. Silnik VOLKSWAGEN Passat Kombi jest rzędowy, układ v lub układ w posiadający od 4 do 8 cylidrów o pojemności od 1281 do 3999 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN Passat Kombi przypadają od 2 do 5 zaworów.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Passat Kombi osiąga moment obrotowy od 100 do 500 Nm. VOLKSWAGEN Passat Kombi posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Passat Kombi to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie VOLKSWAGEN Passat Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 4,1 do 9,7 l na 100km. Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Passat Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 820 do 1780 litrów. Wymiary samochodu: od 4570 do 4780 mm długości, od 1705 do 1853 mm szerokości, od 1385 do 1550 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Passat Kombi

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Passat Kombi

Zdjęcia VOLKSWAGEN Passat Kombi

VOLKSWAGEN Passat - Wiadomości

VW Passat GTE w Studiu Biznes. Sprawdzamy, jak jeździ Passat w hybrydowej wersji
Tomasz Korniejew, redaktor naczelny Moto.pl, w najnowszym odcinku Studia Biznes przetestował nowego Volkswagena Passata. Wersję GTE, a więc mocną hybrydę ładowaną z gniazdka. Na samym silniku elektrycznym ma przejechać do 56 km. Łączna moc układu to 218 KM. Jak Passat GTE sprawuje się w realnym życiu?

Volkswagen Passat B6 - opinie i typowe usterki. Który silnik wybrać?
Volkswagen Passat to jednen z najpopularniejszych modeli na polskim rynku. Jakie są opinie na temat i typowe usterki Volkswagena Passata B6?

Volkswagen Passat B8 - opinie, koszty, typowe usterki
Volkswagen Passat B8 pomimo 6 lat od debitu cały czas dobrze sobie radzi w swoim segmencie. Jakie są opinie o tym samochodzie i typowe usterki tego modelu? Czy wart jest zainteresowania?

Volkswagen Passat B7 - na co zwrócić uwagę i co się w nim psuje?
Bez wątpienia Volkswagen Passat B7 jest zmodernizowaną wersją swojego poprzednika, który zaliczył wpadkę związaną z awaryjnymi silnikami Diesla. Jak po latach wypada siódma generacja, czy wyzbyła się problemów Passata B6? Jakie są typowe usterki modelu?

Opinie Moto.pl: Volkswagen Passat 2.0 TSI 4MOTION - skromny, ale potężny. Jeździliśmy najszybszą wersją klasyka
Za Volkswagenem Passatem ósmej generacji mało kto obejrzy się na ulicy. Po pierwsze to częsty widok, po drugie jego wygląd zewnętrzny nie budzi emocji. Tymczasem jest jednym z najbardziej dopracowanych i kompletnych samochodów klasy średniej. Zwłaszcza jeśli ktoś nie lubi rzucać się w oczy.