VOLKSWAGEN Passat Hatchback

VOLKSWAGEN Passat Hatchback

VOLKSWAGEN Passat Hatchback

Model był produkowany od 1981 do 1988 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. VOLKSWAGEN Passat Hatchback to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 40 do 85 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Passat Hatchback wynosi od 54 do 115 KM. Silnik VOLKSWAGEN Passat Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1272 do 1970 cm3.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Passat Hatchback osiąga moment obrotowy 100 Nm. VOLKSWAGEN Passat Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Passat Hatchback to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Passat Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4425 mm długości, 1710 mm szerokości, 1385 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Passat Hatchback

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Passat Hatchback

Zdjęcia VOLKSWAGEN Passat Hatchback

VOLKSWAGEN Passat hatchback czerwony jasny przedni lewy
VOLKSWAGEN Passat hatchback czerwony jasny przedni lewy

VOLKSWAGEN Passat - Wiadomości

Bestsellery Volkswagena na wyprzedaży. Przeglądamy najlepsze oferty na Golfa, Passata i Arteona
2019 jest rokiem premier w Volkswagenie. Poznaliśmy elektryczne ID.3, a także kilka klasycznych modeli. Klienci mogą również liczyć na wyjątkową promocję obejmującą niemal całą paletę modelową koncernu. Rabaty sięgają 20 tysięcy złotych. Sprawdzamy, co opłaca się teraz kupić.

Opinie Moto.pl: IQ.Drive. Sprawdzamy, w jakim stopniu Volkswagen potrafi jeździć autonomicznie
Przed zaawansowaną elektroniką wprowadzającą kierowcę w namiastkę świata sztucznej inteligencji nie ma ucieczki. Niemniej, z systemami wspomagającymi można się zaprzyjaźnić. Niektóre drażnią, inne w istotnym stopniu przyczyniają się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa.

Nowy Volkswagen Passat GTE z cenami w Polsce. Ulepszona hybryda od 169 990 zł
Volkswagen niedawno odświeżył Passata. Poprawek doczekała się również wersja hybrydowa GTE, która ma teraz większe akumulatory i przejedzie więcej na jednym ładowaniu.

Nowy Volkswagen Passat - ceny w Polsce. Bazowa wersja za 99 990 zł
Nowy Volkswagen Passat wjechał na polski rynek w wyższych wersjach wyposażenia. Teraz w cenniku pojawiła się bazowa odmiana Essence z silnikiem 1.5 TSI EVO o mocy 150 KM. Kosztuje wyjściowo 99 990 zł.

Nowy Passat - Volkswagen zdecydował się na delikatną modernizację zamiast nowego modelu
Po pięciu latach od wprowadzenia do sprzedaży VW Passata ósmej generacji, decyzja o liftingu może dziwić. Do tej pory w Wolfsburgu po zbliżonym okresie sprzedaży przedstawiano nowy model. Jest jednak kilka argumentów świadczących o tym, że to dobry ruch.