VOLKSWAGEN Passat Hatchback

VOLKSWAGEN Passat Hatchback

VOLKSWAGEN Passat Hatchback

Model był produkowany od 1981 do 1988 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. VOLKSWAGEN Passat Hatchback to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 40 do 85 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Passat Hatchback wynosi od 54 do 115 KM. Silnik VOLKSWAGEN Passat Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1272 do 1970 cm3.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Passat Hatchback osiąga moment obrotowy 100 Nm. VOLKSWAGEN Passat Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Passat Hatchback to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Passat Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4425 mm długości, 1710 mm szerokości, 1385 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Passat Hatchback

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Passat Hatchback

Zdjęcia VOLKSWAGEN Passat Hatchback

VOLKSWAGEN Passat hatchback czerwony jasny przedni lewy
VOLKSWAGEN Passat hatchback czerwony jasny przedni lewy

VOLKSWAGEN Passat - Wiadomości

Nadjeżdża nowy Passat! Teraz duży rabat na samochód naszpikowany technologiami
Na ten samochód czekała cała Europa. Passat od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Teraz do salonów wjeżdża właśnie odświeżona wersja z garścią nowych technologii, jeszcze wyższym poziomem komfortu i dynamicznymi silnikami. Nowy model można kupić z wysokim rabatem. Sprawdzamy ofertę.

Bestsellery Volkswagena na wyprzedaży. Przeglądamy najlepsze oferty na Golfa, Passata i Arteona
Rok 2019 był rokiem premier w Volkswagenie. Poznaliśmy elektryczne ID.3, a także kilka klasycznych modeli. Klienci mogą również liczyć na wyjątkową promocję obejmującą niemal całą paletę modelową koncernu. Rabaty sięgają nawet 30 tysięcy złotych. Sprawdzamy, co opłaca się teraz kupić.

Opinie Moto.pl: IQ.Drive. Sprawdzamy, w jakim stopniu Volkswagen potrafi jeździć autonomicznie
Przed zaawansowaną elektroniką wprowadzającą kierowcę w namiastkę świata sztucznej inteligencji nie ma ucieczki. Niemniej, z systemami wspomagającymi można się zaprzyjaźnić. Niektóre drażnią, inne w istotnym stopniu przyczyniają się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa.

Nowy Volkswagen Passat GTE z cenami w Polsce. Ulepszona hybryda od 169 990 zł
Volkswagen niedawno odświeżył Passata. Poprawek doczekała się również wersja hybrydowa GTE, która ma teraz większe akumulatory i przejedzie więcej na jednym ładowaniu.

Nowy Volkswagen Passat - ceny w Polsce. Bazowa wersja za 99 990 zł
Nowy Volkswagen Passat wjechał na polski rynek w wyższych wersjach wyposażenia. Teraz w cenniku pojawiła się bazowa odmiana Essence z silnikiem 1.5 TSI EVO o mocy 150 KM. Kosztuje wyjściowo 99 990 zł.