VOLKSWAGEN Passat Hatchback

VOLKSWAGEN Passat Hatchback

VOLKSWAGEN Passat Hatchback

Model był produkowany od 1981 do 1988 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. VOLKSWAGEN Passat Hatchback to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 40 do 85 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Passat Hatchback wynosi od 54 do 115 KM. Silnik VOLKSWAGEN Passat Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1272 do 1970 cm3.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Passat Hatchback osiąga moment obrotowy 100 Nm. VOLKSWAGEN Passat Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Passat Hatchback to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Passat Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4425 mm długości, 1710 mm szerokości, 1385 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Passat Hatchback

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Passat Hatchback

Zdjęcia VOLKSWAGEN Passat Hatchback

VOLKSWAGEN Passat hatchback czerwony jasny przedni lewy
VOLKSWAGEN Passat hatchback czerwony jasny przedni lewy

VOLKSWAGEN Passat - Wiadomości

VW Passat GTE w Studiu Biznes. Sprawdzamy, jak jeździ Passat w hybrydowej wersji
Tomasz Korniejew, redaktor naczelny Moto.pl, w najnowszym odcinku Studia Biznes przetestował nowego Volkswagena Passata. Wersję GTE, a więc mocną hybrydę ładowaną z gniazdka. Na samym silniku elektrycznym ma przejechać do 56 km. Łączna moc układu to 218 KM. Jak Passat GTE sprawuje się w realnym życiu?

Volkswagen Passat B6 - opinie i typowe usterki. Który silnik wybrać?
Volkswagen Passat to jednen z najpopularniejszych modeli na polskim rynku. Jakie są opinie na temat i typowe usterki Volkswagena Passata B6?

Volkswagen Passat B8 - opinie, koszty, typowe usterki
Volkswagen Passat B8 pomimo 6 lat od debitu cały czas dobrze sobie radzi w swoim segmencie. Jakie są opinie o tym samochodzie i typowe usterki tego modelu? Czy wart jest zainteresowania?

Volkswagen Passat B7 - na co zwrócić uwagę i co się w nim psuje?
Bez wątpienia Volkswagen Passat B7 jest zmodernizowaną wersją swojego poprzednika, który zaliczył wpadkę związaną z awaryjnymi silnikami Diesla. Jak po latach wypada siódma generacja, czy wyzbyła się problemów Passata B6? Jakie są typowe usterki modelu?

Opinie Moto.pl: Volkswagen Passat 2.0 TSI 4MOTION - skromny, ale potężny. Jeździliśmy najszybszą wersją klasyka
Za Volkswagenem Passatem ósmej generacji mało kto obejrzy się na ulicy. Po pierwsze to częsty widok, po drugie jego wygląd zewnętrzny nie budzi emocji. Tymczasem jest jednym z najbardziej dopracowanych i kompletnych samochodów klasy średniej. Zwłaszcza jeśli ktoś nie lubi rzucać się w oczy.