VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant (2007 - 2009)

VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant

Generacja była produkowana od 2007 do 2009 roku. VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 59 do 125 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant wynosi od 80 do 170 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 187 do 220 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 8,4 do 11,9 s. Silnik VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1390 do 1968 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant osiąga moment obrotowy od 132 do 320 Nm. VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant posiada napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant w zależności od wersji silnika, waha się od 4,8 do 6,4 l na 100km. Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1495 litrów. Wymiary samochodu: 4556 mm długości, 1781 mm szerokości, 1504 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant

Zdjęcia VOLKSWAGEN Golf Kombi V Variant

VOLKSWAGEN Golf - Wiadomości

Lider w doskonałej cenie - Volkswagen Golf dostępny z ogromnym rabatem
Nowe wcielenie Volkswagena Golfa zbliża się wielkimi krokami. Jest więc to doskonały moment na zakup aktualnej jeszcze generacji, która kusi teraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Prześwietlamy ofertę najpopularniejszego hatchbacka na świecie.

Volkswagen Golf ma różne oblicza i cenę niższą o 12 tys. zł
Najchętniej wybierany kompakt w Europie przekonuje wszechstronnością. Może być sportowy, rodzinny, elektryczny, a także uterenowiony. Ponadto, dostępny jest teraz w świetnej cenie. Prześwietlamy ofertę.

Bestsellery Volkswagena na wyprzedaży. Przeglądamy najlepsze oferty na Golfa, Passata i Arteona
2019 jest rokiem premier w Volkswagenie. Poznaliśmy elektryczne ID.3, a także kilka klasycznych modeli. Klienci mogą również liczyć na wyjątkową promocję obejmującą niemal całą paletę modelową koncernu. Rabaty sięgają 20 tysięcy złotych. Sprawdzamy, co opłaca się teraz kupić.

Kolejny rok w Europie dla VW Golfa? Po 9 miesiącach ma ogromną przewagę
Firma analityczna JATO podsumowała trzy pierwsze kwartały 2019 na europejskim rynku. I obyło się bez niespodzianek - VW Golf pewnie zmierza po tytuł europejskiego numeru 1 kolejny rok z rzędu.

Nowy Volkswagen Golf VIII. Plusy i minusy. Oceniamy nowego Golfa w ośmiu kategoriach i wystawiamy notę końcową
Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. By ocenić nieznaną osobę "na tak lub nie", wystarczy kilka sekund. Ja na nowego Golfa miałem kilka godzin. Mogłem wszędzie zajrzeć, wszystkiego dotknąć i wypunktować jego silne i słabe strony.