VOLKSWAGEN Golf Kombi

VOLKSWAGEN Golf Kombi

VOLKSWAGEN Golf Kombi

Model jest produkowany od roku 1993 do dziś. W tym czasie powstało 8 generacji tego modelu. VOLKSWAGEN Golf Kombi to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu VOLKSWAGEN Golf Kombi to od 30 000 do 178 690 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 44 do 228 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Golf Kombi wynosi od 60 do 310 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 163 do 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 7,5 do 15,9 s. Silnik VOLKSWAGEN Golf Kombi jest rzędowy lub układ v posiadający od 3 do 6 cylidrów o pojemności od 999 do 2861 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN Golf Kombi przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Golf Kombi osiąga moment obrotowy od 116 do 400 Nm. VOLKSWAGEN Golf Kombi posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła, napęd przedni, napęd tylny lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Golf Kombi to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie VOLKSWAGEN Golf Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 3,9 do 10,5 l na 100km. Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Golf Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1300 do 1620 litrów. Wymiary samochodu: od 4340 do 4596 mm długości, od 1695 do 1799 mm szerokości, od 1430 do 1515 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Golf Kombi

Ocena ogólna:
(26 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Golf Kombi

Zdjęcia VOLKSWAGEN Golf Kombi

VOLKSWAGEN Golf - Wiadomości

Nowy Volkswagen Golf na oficjalnym szkicu. Poznaliśmy też oficjalną datę premiery
Jeszcze w październiku zadebiutuje ósma, zupełnie nowa generacja Volkswagena Golfa. Co już wiemy o nowym Golfie?

Volkswagen Golf ma różne oblicza i cenę niższą o 12 tys. zł
Najchętniej wybierany kompakt w Europie przekonuje wszechstronnością. Może być sportowy, rodzinny, elektryczny, a także uterenowiony. Ponadto, dostępny jest teraz w świetnej cenie. Prześwietlamy ofertę.

Lider w doskonałej cenie - Volkswagen Golf dostępny z ogromnym rabatem
Nowe wcielenie Volkswagena Golfa zbliża się wielkimi krokami. Jest więc to doskonały moment na zakup aktualnej jeszcze generacji, która kusi teraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Prześwietlamy ofertę najpopularniejszego hatchbacka na świecie.

SUV z Rumunii podbija nie tylko Polskę. Nowe dane z całej Europy pokazują duże zmiany na rynku
Najlepiej sprzedający się samochód w Europie? Oczywiście VW Golf, tu nie ma żadnych niespodzianek. Znacznie ciekawiej robi się za plecami kompaktowego bestsellera - Golf traci klientów, a gonią go dwa crossovery. Duster oraz T-Roc.

Volkswagen e-Golf z nową ceną w Polsce. Jest teraz tańszy o 14 proc.
Niecałe 142 tysiące złotych kosztuje teraz w Polsce Volkswagen e-Golf. To oznacza całkiem poważną obniżkę ceny. VW e-Golf powoli się z nami żegna.