VOLKSWAGEN Golf Kombi

VOLKSWAGEN Golf Kombi

VOLKSWAGEN Golf Kombi

Model jest produkowany od roku 1993 do dziś. W tym czasie powstało 8 generacji tego modelu. VOLKSWAGEN Golf Kombi to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu VOLKSWAGEN Golf Kombi to od 30 000 do 179 190 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 44 do 228 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Golf Kombi wynosi od 60 do 310 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 163 do 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 7,5 do 15,9 s. Silnik VOLKSWAGEN Golf Kombi jest rzędowy lub układ v posiadający od 3 do 6 cylidrów o pojemności od 999 do 2861 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN Golf Kombi przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Golf Kombi osiąga moment obrotowy od 116 do 400 Nm. VOLKSWAGEN Golf Kombi posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła, napęd przedni, napęd tylny lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Golf Kombi to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie VOLKSWAGEN Golf Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 3,9 do 10,5 l na 100km. Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Golf Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1300 do 1620 litrów. Wymiary samochodu: od 4340 do 4596 mm długości, od 1695 do 1799 mm szerokości, od 1430 do 1515 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Golf Kombi

Ocena ogólna:
(26 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Golf Kombi

Zdjęcia VOLKSWAGEN Golf Kombi

VOLKSWAGEN Golf - Wiadomości

Kupujemy używane: Volkswagen Golf VI GTI - opinie, awarie, na co zwrócić uwagę. Hot hatch za rozsądne pieniądze
Volkswagen Golf VI GTI wciąż jest świetnym wyborem dla kogoś, kto szuka szybkiego i praktycznego auta. Sprawdźmy, jak po latach sprawuje się Volkswagen Golf VI GTI. Opinie, awarie i ceny używanego Golfa GTI.

Nowy Volkswagen Golf 8 - ceny w Polsce. Na razie od 91 990 zł. W przyszłości dostanie tańsze silniki
Jest drogo, ale nowy VW Golf 8 przyjechał nad Wisłę z dość mocnymi silnikami i bogatym wyposażeniem. Cennik otwiera 91 990 zł. Sprawdzamy polskie ceny nowego Volkswagena Golfa.

Kupujemy używane: VW Golf VI GTI vs. Alfa Romeo Giulietta QV. Którego hot hatcha wybrać?
Przeciętne wersje obecnych na rynku kompaktów nie wzbudzają większych emocji. Szybsze bicie serca pojawia się dopiero w kontakcie z mocniejszymi odmianami silnikowymi. Sprawdźmy, jak po latach sprawuje się Volkswagen Golf VI GTI i Alfa Romeo Giulietta z koniczyną w logo.

Nowy VW Golf rozbity przez Euro NCAP. Na testach były też Ford Puma i Nissan Juke [FILMY]
Eksperci Euro NCAP mają ostatnio pełne ręce roboty. Tym razem na testy zderzeniowe przyjechały do nich: VW Golf 8, Ford Puma oraz nowy Nissan Juke. Obyło się bez sensacji. Cała trójka spisała się bardzo dobrze.

Kolejny rok w Europie dla VW Golfa? Po 9 miesiącach ma ogromną przewagę
Firma analityczna JATO podsumowała trzy pierwsze kwartały 2019 na europejskim rynku. I obyło się bez niespodzianek - VW Golf pewnie zmierza po tytuł europejskiego numeru 1 kolejny rok z rzędu.