VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus (2009 - 2013)

VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus

Generacja była produkowana od 2009 do 2013 roku. VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 59 do 118 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus wynosi od 80 do 160 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 190 do 220 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 8,4 do 11,9 s. Silnik VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1968 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus osiąga moment obrotowy od 132 do 320 Nm. VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus w zależności od wersji silnika, waha się od 4,8 do 6,4 l na 100km. Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1360 do 1450 litrów. Wymiary samochodu: 4204 mm długości, 1759 mm szerokości, od 1592 do 1621 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus

Ocena ogólna:
(9 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus

Zdjęcia VOLKSWAGEN Golf Hatchback VI Plus

VOLKSWAGEN Golf - Wiadomości

Lider w doskonałej cenie - Volkswagen Golf dostępny z ogromnym rabatem
Nowe wcielenie Volkswagena Golfa zbliża się wielkimi krokami. Jest więc to doskonały moment na zakup aktualnej jeszcze generacji, która kusi teraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Prześwietlamy ofertę najpopularniejszego hatchbacka na świecie.

Volkswagen Golf ma różne oblicza i cenę niższą o 12 tys. zł
Najchętniej wybierany kompakt w Europie przekonuje wszechstronnością. Może być sportowy, rodzinny, elektryczny, a także uterenowiony. Ponadto, dostępny jest teraz w świetnej cenie. Prześwietlamy ofertę.

Bestsellery Volkswagena na wyprzedaży. Przeglądamy najlepsze oferty na Golfa, Passata i Arteona
2019 jest rokiem premier w Volkswagenie. Poznaliśmy elektryczne ID.3, a także kilka klasycznych modeli. Klienci mogą również liczyć na wyjątkową promocję obejmującą niemal całą paletę modelową koncernu. Rabaty sięgają 20 tysięcy złotych. Sprawdzamy, co opłaca się teraz kupić.

Kolejny rok w Europie dla VW Golfa? Po 9 miesiącach ma ogromną przewagę
Firma analityczna JATO podsumowała trzy pierwsze kwartały 2019 na europejskim rynku. I obyło się bez niespodzianek - VW Golf pewnie zmierza po tytuł europejskiego numeru 1 kolejny rok z rzędu.

Nowy Volkswagen Golf VIII. Plusy i minusy. Oceniamy nowego Golfa w ośmiu kategoriach i wystawiamy notę końcową
Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. By ocenić nieznaną osobę "na tak lub nie", wystarczy kilka sekund. Ja na nowego Golfa miałem kilka godzin. Mogłem wszędzie zajrzeć, wszystkiego dotknąć i wypunktować jego silne i słabe strony.