VOLKSWAGEN Golf Hatchback

VOLKSWAGEN Golf Hatchback

VOLKSWAGEN Golf Hatchback

Model jest produkowany od roku 1974 do dziś. W tym czasie powstało 14 generacji tego modelu. VOLKSWAGEN Golf Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu VOLKSWAGEN Golf Hatchback to od 20 000 do 174 990 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 37 do 228 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Golf Hatchback wynosi od 50 do 310 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 150 do 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 6,4 do 17,2 s. Silnik VOLKSWAGEN Golf Hatchback jest nie połączone, rzędowy lub układ v posiadający od 3 do 6 cylidrów o pojemności od 999 do 3189 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN Golf Hatchback przypadają od 2 do 5 zaworów.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Golf Hatchback osiąga moment obrotowy od 95 do 400 Nm. VOLKSWAGEN Golf Hatchback posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Golf Hatchback to benzyna, benzyna i elektryczny, diesel lub elektryczny.

Średnie spalanie VOLKSWAGEN Golf Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 3,9 do 10,7 l na 100km. Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Golf Hatchback posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1052 do 1520 litrów. Wymiary samochodu: od 3985 do 4351 mm długości, od 1665 do 1807 mm szerokości, od 1395 do 1651 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Golf Hatchback

Ocena ogólna:
(26 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Golf Hatchback

Zdjęcia VOLKSWAGEN Golf Hatchback

VOLKSWAGEN Golf - Wiadomości

Nowy Volkswagen Golf - opinie Moto.pl. Ósma generacja protoplasty samochodów kompaktowych
Gdyby nie Volkswagen Golf nie wiadomo, jak wyglądałaby klasa popularnych i praktycznych samochodów kompaktowych. Obecnie tracą udział w sprzedaży na rzecz wszechobecnych aut kategorii SUV, ale na wielu rynkach wciąż trzymają się mocno. Choćby w Polsce, ale nie tylko dlatego warto się zainteresować najnowszym wcieleniem Golfa. Przez ponad czery dekady Volkswagenowi udało się dopracować koncepcję samochodu popularnego niemal do perfekcji. Taki był Volkswagen Golf numer 7. Czy jego następca kontynuuje dobrą passę?

Lider w doskonałej cenie - Volkswagen Golf dostępny z ogromnym rabatem
Nowe wcielenie Volkswagena Golfa zbliża się wielkimi krokami. Jest więc to doskonały moment na zakup aktualnej jeszcze generacji, która kusi teraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Prześwietlamy ofertę najpopularniejszego hatchbacka na świecie.

Volkswagen Golf ma różne oblicza i cenę niższą o 12 tys. zł
Najchętniej wybierany kompakt w Europie przekonuje wszechstronnością. Może być sportowy, rodzinny, elektryczny, a także uterenowiony. Ponadto, dostępny jest teraz w świetnej cenie. Prześwietlamy ofertę.

Bestsellery Volkswagena na wyprzedaży. Przeglądamy najlepsze oferty na Golfa, Passata i Arteona
2019 jest rokiem premier w Volkswagenie. Poznaliśmy elektryczne ID.3, a także kilka klasycznych modeli. Klienci mogą również liczyć na wyjątkową promocję obejmującą niemal całą paletę modelową koncernu. Rabaty sięgają 20 tysięcy złotych. Sprawdzamy, co opłaca się teraz kupić.

Kolejny rok w Europie dla VW Golfa? Po 9 miesiącach ma ogromną przewagę
Firma analityczna JATO podsumowała trzy pierwsze kwartały 2019 na europejskim rynku. I obyło się bez niespodzianek - VW Golf pewnie zmierza po tytuł europejskiego numeru 1 kolejny rok z rzędu.