VOLKSWAGEN Golf Hatchback

VOLKSWAGEN Golf Hatchback

VOLKSWAGEN Golf Hatchback

Model jest produkowany od roku 1974 do dziś. W tym czasie powstało 15 generacji tego modelu. VOLKSWAGEN Golf Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu VOLKSWAGEN Golf Hatchback to od 20 000 do 175 490 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 37 do 228 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Golf Hatchback wynosi od 50 do 310 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 150 do 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 6,4 do 17,2 s. Silnik VOLKSWAGEN Golf Hatchback jest nie połączone, rzędowy lub układ v posiadający od 3 do 6 cylidrów o pojemności od 999 do 3189 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN Golf Hatchback przypadają od 2 do 5 zaworów.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Golf Hatchback osiąga moment obrotowy od 95 do 400 Nm. VOLKSWAGEN Golf Hatchback posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Golf Hatchback to benzyna, benzyna i elektryczny, diesel lub elektryczny.

Średnie spalanie VOLKSWAGEN Golf Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 3,9 do 10,7 l na 100km. Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Golf Hatchback posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1052 do 1520 litrów. Wymiary samochodu: od 3985 do 4351 mm długości, od 1665 do 1807 mm szerokości, od 1395 do 1651 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Golf Hatchback

Ocena ogólna:
(26 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Golf Hatchback

Zdjęcia VOLKSWAGEN Golf Hatchback

VOLKSWAGEN Golf - Wiadomości

Kupujemy używane: Volkswagen Golf VI GTI - opinie, awarie, na co zwrócić uwagę. Hot hatch za rozsądne pieniądze
Volkswagen Golf VI GTI wciąż jest świetnym wyborem dla kogoś, kto szuka szybkiego i praktycznego auta. Sprawdźmy, jak po latach sprawuje się Volkswagen Golf VI GTI. Opinie, awarie i ceny używanego Golfa GTI.

Nowy Volkswagen Golf 8 - ceny w Polsce. Na razie od 91 990 zł. W przyszłości dostanie tańsze silniki
Jest drogo, ale nowy VW Golf 8 przyjechał nad Wisłę z dość mocnymi silnikami i bogatym wyposażeniem. Cennik otwiera 91 990 zł. Sprawdzamy polskie ceny nowego Volkswagena Golfa.

Kupujemy używane: VW Golf VI GTI vs. Alfa Romeo Giulietta QV. Którego hot hatcha wybrać?
Przeciętne wersje obecnych na rynku kompaktów nie wzbudzają większych emocji. Szybsze bicie serca pojawia się dopiero w kontakcie z mocniejszymi odmianami silnikowymi. Sprawdźmy, jak po latach sprawuje się Volkswagen Golf VI GTI i Alfa Romeo Giulietta z koniczyną w logo.

Nowy VW Golf rozbity przez Euro NCAP. Na testach były też Ford Puma i Nissan Juke [FILMY]
Eksperci Euro NCAP mają ostatnio pełne ręce roboty. Tym razem na testy zderzeniowe przyjechały do nich: VW Golf 8, Ford Puma oraz nowy Nissan Juke. Obyło się bez sensacji. Cała trójka spisała się bardzo dobrze.

Kolejny rok w Europie dla VW Golfa? Po 9 miesiącach ma ogromną przewagę
Firma analityczna JATO podsumowała trzy pierwsze kwartały 2019 na europejskim rynku. I obyło się bez niespodzianek - VW Golf pewnie zmierza po tytuł europejskiego numeru 1 kolejny rok z rzędu.