VOLKSWAGEN Arteon Hatchback

VOLKSWAGEN Arteon Hatchback

VOLKSWAGEN Arteon Hatchback

Model jest produkowany od roku 2017 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. VOLKSWAGEN Arteon Hatchback to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu VOLKSWAGEN Arteon Hatchback to od 127 690 do 215 590 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 110 do 206 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu VOLKSWAGEN Arteon Hatchback wynosi od 150 do 280 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 220 do 250 km/h. Silnik VOLKSWAGEN Arteon Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1498 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku VOLKSWAGEN Arteon Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy VOLKSWAGEN Arteon Hatchback osiąga moment obrotowy od 250 do 500 Nm. VOLKSWAGEN Arteon Hatchback posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ VOLKSWAGEN Arteon Hatchback to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie VOLKSWAGEN Arteon Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 4,4 do 7,3 l na 100km. Warto nadmienić, że VOLKSWAGEN Arteon Hatchback posiada 5 drzwi, 4 siedzenia. Wymiary samochodu: 4862 mm długości, 1871 mm szerokości, 1450 mm wysokości.

Opinie o VOLKSWAGEN Arteon Hatchback

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje VOLKSWAGEN Arteon Hatchback

2017 - obecnie
VOLKSWAGEN Arteon Hatchback I

Zdjęcia VOLKSWAGEN Arteon Hatchback

VOLKSWAGEN Arteon - Wiadomości

Volkswagen zapowiada nowego Arteona. Także w wersji Shooting Brake
Premierę nowego Volkswagena Arteona zaplanowano na ten miesiąc. Modernizacja modelu obejmuje nie tylko odświeżenie wyglądu, wnętrza i oferty silnikowej, ale także pojawienie się wersji Shooting Brake.

Volkswagen Arteon Shooting Brake przyłapany bez kamuflażu w Polsce. Zdjęcia
Volkswagen Arteon Shooting Brake powinien zostać zaprezentowany w tym roku. Auto już kilkukrotnie przyłapano podczas testów, ale były to zamaskowane prototypy. Do wczoraj.