Toyota Yaris Kombi Verso II (2003 - 2006)

Toyota Yaris Kombi Verso II

Generacja była produkowana od 2003 do 2006 roku. Toyota Yaris Kombi Verso II to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 55 do 77 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Yaris Kombi Verso II wynosi od 75 do 105 KM. Silnik Toyoty Yaris Kombi Verso II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1299 do 1497 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Yaris Kombi Verso II przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Yaris Kombi Verso II osiąga moment obrotowy od 124 do 170 Nm. Toyota Yaris Kombi Verso II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Yaris Kombi Verso II to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że Toyota Yaris Kombi Verso II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1930 litrów. Wymiary samochodu: od 3860 do 3880 mm długości, 1690 mm szerokości, od 1680 do 1700 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Yaris Kombi Verso II

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Yaris Kombi Verso II

Zdjęcia Toyoty Yaris Kombi Verso II

Toyota Yaris - Wiadomości

Dacia Duster wraca na pierwsze miejsce. Hity kwietnia 2020 r. w Polsce. Bez zakupów firm
Dacia Duster stoczyła zażarty bój z aż czterema Toyotami o miano ulubionego samochodu polskich klientów indywidualnych w kryzysowym kwietniu 2020 r. Kto jeszcze znalazł się w czołówce.

Toyota - 5 najlepszych modeli marki, które warto kupić
Toyota - 5 najlepszych modeli marki, która od prawie 80 lat zajmuje się produkcją cenionych samochodów osobowych? W artykule prezentujemy pojazdy, które z całą pewnością warto wziąć pod uwagę.

Toyota GR Yaris kosztuje 144 tys. zł. Do Polski przyjedzie tylko 300 sztuk
Toyota GR Yaris to spełnienie marzeń wielu pasjonatów motoryzacji. Na rynku coraz bardziej brakuje zadziornych, małych hot hatchy, a sportowy Yaris miał szansę tę lukę zapełnić. Miał, bo będzie musiał to zrobić arsenałem zaledwie 300 sztuk.

Światowa premiera Toyoty Yaris Cross - hybrydowego SUV-a dla mas
Miejskie samochody klasy crossover są najszybciej rosnącym segmentem rynku w Europie. Nic dziwnego, że Toyota postanowiła zaprezentować auto o rozmiar mniejsze od modelu CH-R. Nowy Yaris Cross trafi do sprzedaży jesienią 2021 r.

Sprzedaż nowych aut w Polsce w 2020 r. Wykluczamy firmy i... nie ma niespodzianki
Toyota, a nawet dwie Toyoty na szczycie. To wyjątkowo dobry rok dla japońskiego producenta nad Wisłą. I Yaris, i Corolla wyprzedziły Dustera, który znakomicie radził sobie w 2019 r.