Toyota Yaris Kombi Verso I (1999 - 2003)

Toyota Yaris Kombi Verso I

Generacja była produkowana od 1999 do 2003 roku. Toyota Yaris Kombi Verso I to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 55 do 63 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Yaris Kombi Verso I wynosi od 75 do 86 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 165 km/h. Silnik Toyoty Yaris Kombi Verso I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1299 do 1364 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Yaris Kombi Verso I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Yaris Kombi Verso I osiąga moment obrotowy od 124 do 170 Nm. Toyota Yaris Kombi Verso I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Yaris Kombi Verso I to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Yaris Kombi Verso I wynosi około 6,0 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Yaris Kombi Verso I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1930 litrów. Wymiary samochodu: 3860 mm długości, 1690 mm szerokości, 1680 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Yaris Kombi Verso I

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Yaris Kombi Verso I

Zdjęcia Toyoty Yaris Kombi Verso I

Toyota Yaris - Wiadomości

Toyota GR Yaris bez tajemnic. Japoński hot hatch ma kosztować 140 tys. zł
Toyota GR Yaris zdaje się iść pod prąd ekologicznym, nudnym samochodom. Tak - ma trzy cylindry, ale mimo to będziecie chcieli ją mieć.

Nowy rok, nowe ulubione auto Polaków? Rejestracje klientów indywidualnych ze sporym spadkiem
Toyota bierze wszystko w 2020 r. Dominuje i wśród klientów flotowych, i indywidualnych. W świetnych wynikach nie przeszkadza nawet dość wyraźna zapaść na rynku nowych samochodów.

Nowa Toyota Yaris - opinie Moto.pl. Tego można się było spodziewać
Nowa Toyota Yaris przypomina obecną generację tylko z nazwy. To pod każdym względem zupełnie nowe auto. I pod każdym względem lepsze.

Toyota zapowiada nowego crossovera. To mały SUV zbudowany na Yarisie
Toyota wprowadzi do europejskiej oferty kolejnego SUV-a. Nowy model powstanie na platformie Yarisa. Co więcej - ma być tańszy od popularnego C-HR'a.

Toyota GR Yaris to hot hatch z innego świata. Ma 261 KM, napęd 4x4 i potrafi 100 proc. mocy przekazać na tył
"Koniec z nudnymi samochodami". Jeżeli wątpiliście, że Toyota będzie się trzymać tego hasła, to Toyota GR Yaris jest najlepszym dowodem, że Japończycy nie żartowali. GR Yarisowi tak naprawdę trudno nawet znaleźć konkurenta.