Toyota Yaris Kombi Verso I (1999 - 2003)

Toyota Yaris Kombi Verso I

Generacja była produkowana od 1999 do 2003 roku. Toyota Yaris Kombi Verso I to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 55 do 63 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Yaris Kombi Verso I wynosi od 75 do 86 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 165 km/h. Silnik Toyoty Yaris Kombi Verso I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1299 do 1364 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Yaris Kombi Verso I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Yaris Kombi Verso I osiąga moment obrotowy od 124 do 170 Nm. Toyota Yaris Kombi Verso I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Yaris Kombi Verso I to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Yaris Kombi Verso I wynosi około 6,0 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Yaris Kombi Verso I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1930 litrów. Wymiary samochodu: 3860 mm długości, 1690 mm szerokości, 1680 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Yaris Kombi Verso I

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Yaris Kombi Verso I

Zdjęcia Toyoty Yaris Kombi Verso I

Toyota Yaris - Wiadomości

Dacia Duster znowu numerem 1? Nie w październiku. Klienci wybierali częściej małego hatchbacka z Japonii
W tym roku przyzwyczailiśmy się, że to Dacia Duster jest zdecydowanym numerem 1 wśród klientow indywidualnych, ale w zeszłym miesiący SUV musiał uznać wyższość innego bardzo popularnego modelu. Toyoty Yaris.

Przeboje Toyoty w atrakcyjnej ofercie. Wysokie rabaty na Aygo, Yarisa, C-HR i RAV4
Kto powiedział, że nowe samochody muszą być drogie? Nowa oferta Toyoty zaskakuje świetnymi cenami i wysokimi rabatami, dzięki którym najpopularniejsze modele są dużo bardziej przystępne.

Byliśmy na prezentacji nowej Toyoty Yaris. Jedno z ulubionych aut Polaków zmieni się nie do poznania
Toyota Yaris 2020 to prawdziwa rewolucja. Nowe wymiary, nowa płyta podłogowa, układ hybrydowy 4. generacji, zadziorna stylistyka i wnętrze wykończone znacznie lepiej niż do tej pory. Byliśmy na pierwszej prezentacji nowego Yarisa.