Toyota Yaris Kombi

Toyota Yaris Kombi

Toyota Yaris Kombi

Model był produkowany od 1999 do 2006 roku. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. Toyota Yaris Kombi to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 55 do 77 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty Yaris Kombi wynosi od 75 do 105 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 165 km/h. Silnik Toyoty Yaris Kombi jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1299 do 1497 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Yaris Kombi przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Yaris Kombi osiąga moment obrotowy od 124 do 170 Nm. Toyota Yaris Kombi posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Yaris Kombi to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Yaris Kombi wynosi około 6,0 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Yaris Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1930 litrów. Wymiary samochodu: od 3860 do 3880 mm długości, 1690 mm szerokości, od 1680 do 1700 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Yaris Kombi

Ocena ogólna:
(11 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty Yaris Kombi

Zdjęcia Toyoty Yaris Kombi

Toyota Yaris - Wiadomości

Dacia Duster wraca na pierwsze miejsce. Hity kwietnia 2020 r. w Polsce. Bez zakupów firm
Dacia Duster stoczyła zażarty bój z aż czterema Toyotami o miano ulubionego samochodu polskich klientów indywidualnych w kryzysowym kwietniu 2020 r. Kto jeszcze znalazł się w czołówce.

Toyota - 5 najlepszych modeli marki, które warto kupić
Toyota - 5 najlepszych modeli marki, która od prawie 80 lat zajmuje się produkcją cenionych samochodów osobowych? W artykule prezentujemy pojazdy, które z całą pewnością warto wziąć pod uwagę.

Toyota GR Yaris kosztuje 144 tys. zł. Do Polski przyjedzie tylko 300 sztuk
Toyota GR Yaris to spełnienie marzeń wielu pasjonatów motoryzacji. Na rynku coraz bardziej brakuje zadziornych, małych hot hatchy, a sportowy Yaris miał szansę tę lukę zapełnić. Miał, bo będzie musiał to zrobić arsenałem zaledwie 300 sztuk.

Światowa premiera Toyoty Yaris Cross - hybrydowego SUV-a dla mas
Miejskie samochody klasy crossover są najszybciej rosnącym segmentem rynku w Europie. Nic dziwnego, że Toyota postanowiła zaprezentować auto o rozmiar mniejsze od modelu CH-R. Nowy Yaris Cross trafi do sprzedaży jesienią 2021 r.

Sprzedaż nowych aut w Polsce w 2020 r. Wykluczamy firmy i... nie ma niespodzianki
Toyota, a nawet dwie Toyoty na szczycie. To wyjątkowo dobry rok dla japońskiego producenta nad Wisłą. I Yaris, i Corolla wyprzedziły Dustera, który znakomicie radził sobie w 2019 r.