Toyota Yaris Kombi

Toyota Yaris Kombi

Toyota Yaris Kombi

Model był produkowany od 1999 do 2006 roku. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. Toyota Yaris Kombi to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 55 do 77 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty Yaris Kombi wynosi od 75 do 105 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 165 km/h. Silnik Toyoty Yaris Kombi jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1299 do 1497 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Yaris Kombi przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Yaris Kombi osiąga moment obrotowy od 124 do 170 Nm. Toyota Yaris Kombi posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Yaris Kombi to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Yaris Kombi wynosi około 6,0 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Yaris Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1930 litrów. Wymiary samochodu: od 3860 do 3880 mm długości, 1690 mm szerokości, od 1680 do 1700 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Yaris Kombi

Ocena ogólna:
(11 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty Yaris Kombi

Zdjęcia Toyoty Yaris Kombi

Toyota Yaris - Wiadomości

Nowa Toyota Yaris - opinie Moto.pl. Tego można się było spodziewać
Nowa Toyota Yaris przypomina obecną generację tylko z nazwy. To pod każdym względem zupełnie nowe auto. I pod każdym względem lepsze.

Toyota zapowiada nowego crossovera. To mały SUV zbudowany na Yarisie
Toyota wprowadzi do europejskiej oferty kolejnego SUV-a. Nowy model powstanie na platformie Yarisa. Co więcej - ma być tańszy od popularnego C-HR'a.

Toyota GR Yaris to hot hatch z innego świata. Ma 261 KM, napęd 4x4 i potrafi 100 proc. mocy przekazać na tył
"Koniec z nudnymi samochodami". Jeżeli wątpiliście, że Toyota będzie się trzymać tego hasła, to Toyota GR Yaris jest najlepszym dowodem, że Japończycy nie żartowali. GR Yarisowi tak naprawdę trudno nawet znaleźć konkurenta.

Rejestracje bez flot. Ulubione auto Polaków w listopadzie? Nie, wcale nie Duster
Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że na polskim rynku w tym roku nie ma mocnych na Dacię Duster. To zdecydowany numer 1 klientów indywidualnych nad Wisłą. Jednak w listopadzie na szczycie zestawienia znalazła sie Toyota Yaris.

Dacia Duster znowu numerem 1? Nie w październiku. Klienci wybierali częściej małego hatchbacka z Japonii
W tym roku przyzwyczailiśmy się, że to Dacia Duster jest zdecydowanym numerem 1 wśród klientow indywidualnych, ale w zeszłym miesiący SUV musiał uznać wyższość innego bardzo popularnego modelu. Toyoty Yaris.