Toyota Yaris Hatchback VII (2017 - obecnie)

Toyota Yaris Hatchback VII

Generacja jest produkowana od roku 2017 do dziś. Toyota Yaris Hatchback VII to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowej generacji Toyoty Yaris Hatchback VII to od 42 900 do 139 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 51 do 156 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Yaris Hatchback VII wynosi od 69 do 212 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 155 do 175 km/h. Silnik Toyoty Yaris Hatchback VII jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1798 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Yaris Hatchback VII przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Yaris Hatchback VII osiąga moment obrotowy od 93 do 249 Nm. Toyota Yaris Hatchback VII posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Yaris Hatchback VII to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Yaris Hatchback VII w zależności od wersji silnika, waha się od 4,3 do 4,7 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Yaris Hatchback VII posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 3945 mm długości, 1695 mm szerokości, 1510 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Yaris Hatchback VII

Ocena ogólna:
(8 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Yaris Hatchback VII

Zdjęcia Toyoty Yaris Hatchback VII

Toyota Yaris - Wiadomości

Przeboje Toyoty w atrakcyjnej ofercie. Wysokie rabaty na Aygo, Yarisa, C-HR i RAV4
Kto powiedział, że nowe samochody muszą być drogie? Nowa oferta Toyoty zaskakuje świetnymi cenami i wysokimi rabatami, dzięki którym najpopularniejsze modele są dużo bardziej przystępne.

Dacia Duster znowu numerem 1? Nie w październiku. Klienci wybierali częściej małego hatchbacka z Japonii
W tym roku przyzwyczailiśmy się, że to Dacia Duster jest zdecydowanym numerem 1 wśród klientow indywidualnych, ale w zeszłym miesiący SUV musiał uznać wyższość innego bardzo popularnego modelu. Toyoty Yaris.

Byliśmy na prezentacji nowej Toyoty Yaris. Jedno z ulubionych aut Polaków zmieni się nie do poznania
Toyota Yaris 2020 to prawdziwa rewolucja. Nowe wymiary, nowa płyta podłogowa, układ hybrydowy 4. generacji, zadziorna stylistyka i wnętrze wykończone znacznie lepiej niż do tej pory. Byliśmy na pierwszej prezentacji nowego Yarisa.