Toyota Yaris Hatchback VII (2017 - obecnie)

Toyota Yaris Hatchback VII

Generacja jest produkowana od roku 2017 do dziś. Toyota Yaris Hatchback VII to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowej generacji Toyoty Yaris Hatchback VII to od 42 900 do 139 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 51 do 156 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Yaris Hatchback VII wynosi od 69 do 212 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 155 do 175 km/h. Silnik Toyoty Yaris Hatchback VII jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1798 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Yaris Hatchback VII przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Yaris Hatchback VII osiąga moment obrotowy od 93 do 249 Nm. Toyota Yaris Hatchback VII posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Yaris Hatchback VII to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Yaris Hatchback VII w zależności od wersji silnika, waha się od 4,3 do 4,7 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Yaris Hatchback VII posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 3945 mm długości, 1695 mm szerokości, 1510 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Yaris Hatchback VII

Ocena ogólna:
(10 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Yaris Hatchback VII

Zdjęcia Toyoty Yaris Hatchback VII

Toyota Yaris - Wiadomości

W 2020 r. mamy nowego lidera wśród klientów indywidualnych. Już nie budżetowy SUV
Minęło już pół roku, można więc robić pierwsze poważniejsze podsumowanie sprzedaży samochodów nad Wisłą. Wśród klientów indywidualnych zdecydowanym liderem jest mała toyota. Lider z zeszłego roku znalazł się na najniższym stopniu podium.

Dacia Duster wraca na pierwsze miejsce. Hity kwietnia 2020 r. w Polsce. Bez zakupów firm
Dacia Duster stoczyła zażarty bój z aż czterema Toyotami o miano ulubionego samochodu polskich klientów indywidualnych w kryzysowym kwietniu 2020 r. Kto jeszcze znalazł się w czołówce.

Toyota - 5 najlepszych modeli marki, które warto kupić
Toyota - 5 najlepszych modeli marki, która od prawie 80 lat zajmuje się produkcją cenionych samochodów osobowych? W artykule prezentujemy pojazdy, które z całą pewnością warto wziąć pod uwagę.

Toyota GR Yaris kosztuje 144 tys. zł. Do Polski przyjedzie tylko 300 sztuk
Toyota GR Yaris to spełnienie marzeń wielu pasjonatów motoryzacji. Na rynku coraz bardziej brakuje zadziornych, małych hot hatchy, a sportowy Yaris miał szansę tę lukę zapełnić. Miał, bo będzie musiał to zrobić arsenałem zaledwie 300 sztuk.

Światowa premiera Toyoty Yaris Cross - hybrydowego SUV-a dla mas
Miejskie samochody klasy crossover są najszybciej rosnącym segmentem rynku w Europie. Nic dziwnego, że Toyota postanowiła zaprezentować auto o rozmiar mniejsze od modelu CH-R. Nowy Yaris Cross trafi do sprzedaży jesienią 2021 r.