Toyota Supra Coupe

Toyota Supra Coupe

Toyota Supra Coupe

Model jest produkowany od roku 1990 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. Toyota Supra Coupe to klasa executive samochodów osobowych. Cena nowego modelu Toyoty Supra Coupe to od 128 000 do 315 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 175 do 250 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty Supra Coupe wynosi od 238 do 340 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 5,1 s. Silnik Toyoty Supra Coupe jest rzędowy posiadający 6 cylidrów o pojemności od 2954 do 2998 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Supra Coupe przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Supra Coupe osiąga moment obrotowy 500 Nm. Toyota Supra Coupe posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Supra Coupe to benzyna.

Średnie spalanie Toyoty Supra Coupe wynosi około 11,1 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Supra Coupe posiada 2 drzwi, 4 siedzenia. Wymiary samochodu: 4379 mm długości, 1854 mm szerokości, 1292 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Supra Coupe

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty Supra Coupe

Zdjęcia Toyoty Supra Coupe

Toyota Supra - Wiadomości

Nową Toyotą Suprą nie pojeździsz w grze Need For Speed. Za to zagra w filmie!
Need For Speed to gra niemal kultowa dla fanów motoryzacji. Jednak zabraknie w niej najnowszej odsłony japońskiego samochodu sportowego. Toyota Supra nie pojawi się w Need For Speed, bo zdaniem marki "gra promuje niebezpieczną jazdę". Jest jednak pewien haczyk.

Torowa Toyota GR Supra GT4 trafi do regularnej sprzedaży. Gazoo Racing chce promować motorsport
To już oficjalna informacja - Toyota w 2020 roku wprowadzi do sprzedaży model GR Supra GT4. Ma to być wyścigowy samochód, przeznaczony dla prywatnych zespołów.

Nowa Toyota GR Supra - rozmawialiśmy z głównym inżynierem sportowego oddziału Toyoty
Podczas prezentacji nowej Toyoty GR Supry mieliśmy okazję porozmawiać z głównym inżynierem Toyota Gazoo Racing. Zdradził nam kilka ciekawostek na temat nowej Supry.

Jeździliśmy nową Toyotą Suprą. Fani czekali na ten model od 2002 r. Czy spełnia wygórowane oczekiwania?
Nowa Toyota GR Supra (model A90) wywołuje mnóstwo kontrowersji i prowokuje wiele pytań. Po co powstała? Dlaczego model został opracowany wspólnie z BMW, a nie samodzielnie? Czy taki samochód ma sens? Dlaczego w nazwie są litery GR? Nawet jej wygląd polaryzuje opinie.

Toyota GR Supra w dużej galerii. Sporo zupełnie nowych zdjęć europejskiej wersji
Toyota GR Supra już niedługo trafi do pierwszych europejskich kierowców. Niedawno Toyota zorganizowała jeżdżoną prezentację nowej Supry. Z tej okazji opublikowano sporo zdjęć. Jak wam się podoba sportowa Toyota?