Toyota RAV4 Kombi VIII (2016 - 2018)

Toyota RAV4 Kombi VIII

Generacja była produkowana od 2016 do 2018 roku. Toyota RAV4 Kombi VIII to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 105 do 114 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty RAV4 Kombi VIII wynosi od 143 do 155 KM. Silnik Toyoty RAV4 Kombi VIII jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1987 do 2494 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty RAV4 Kombi VIII przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty RAV4 Kombi VIII osiąga moment obrotowy od 196 do 320 Nm. Toyota RAV4 Kombi VIII posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota RAV4 Kombi VIII to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Warto nadmienić, że Toyota RAV4 Kombi VIII posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1746 litrów. Wymiary samochodu: 4605 mm długości, 1845 mm szerokości, 1675 mm wysokości.

Opinie o Toyocie RAV4 Kombi VIII

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty RAV4 Kombi VIII

Zdjęcia Toyoty RAV4 Kombi VIII

Toyota RAV4 - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Hybryda na gaz - najbardziej oszczędne źródło napędu. Przetestowaliśmy Toyotę Corollę z instalacją LPG
Kierowcy często decydują się na montaż w swoim samochodzie instalacji gazowej. Z prostego powodu - pozwala to obniżyć koszty codziennej eksploatacji, a jeśli jeździmy dużo, zakup instalacji szybko się zwraca. Firma STAG poszła o krok dalej i zamontowała autogaz w aucie z napędem hybrydowym. I wniosek jest jeden - oszczędniej jeździć się chyba nie da.

Toyota RAV4 Plug-In Hybrid ma ponad 300 KM. To najszybsza Toyota zaraz po Suprze!
Toyota RAV4 w wersji plug-in (czyli ładowanej z gniazdka) właśnie ujrzała światło dzienne podczas targów Los Angeles Auto Show 2019. To najmocniejsza wersja tego modelu - hybrydowy SUV ma generować 306 KM i być drugim najszybszym autem w gamie. O ile procedury homologacyjnie go nie "wykastrują".

Opinie Moto.pl: Toyota RAV4 AWD-i Hybrid. Testujemy RAV4 z napędem na obie osie i to w odmianie hybrydowe
Toyota w swoim portfolio ma wiele ciekawych modeli. Wśród nich jest też hybrydowa odmiana RAV4 z napędem na obie osie o nazwie AWD-i. Co ciekawe ten układ napędowy jest wyposażony w dwa silniki elektryczne. Dzięki temu samochód będzie nie tylko praktyczniejszy, ale też szybszy i jeszcze bardziej praktyczny.