Toyota RAV4 Kombi VIII (2016 - 2018)

Toyota RAV4 Kombi VIII

Generacja była produkowana od 2016 do 2018 roku. Toyota RAV4 Kombi VIII to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 105 do 114 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty RAV4 Kombi VIII wynosi od 143 do 155 KM. Silnik Toyoty RAV4 Kombi VIII jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1987 do 2494 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty RAV4 Kombi VIII przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty RAV4 Kombi VIII osiąga moment obrotowy od 196 do 320 Nm. Toyota RAV4 Kombi VIII posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota RAV4 Kombi VIII to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Warto nadmienić, że Toyota RAV4 Kombi VIII posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1746 litrów. Wymiary samochodu: 4605 mm długości, 1845 mm szerokości, 1675 mm wysokości.

Opinie o Toyocie RAV4 Kombi VIII

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty RAV4 Kombi VIII

Zdjęcia Toyoty RAV4 Kombi VIII

Toyota RAV4 - Wiadomości

Toyota RAV4 to idealny kompromis do miasta i w teren. Japoński SUV w ofercie SMARTPLAN kosztuje tylko 1049 zł miesięcznie
Toyota świetnie przewiduje rynkowe trendy. Wprowadziła do Europy model RAV4, gdy segment średniej klasy SUV-ów praktycznie nie istniał. Teraz zbiera tego żniwo. Toyota RAV4 może się pochwalić świetną sprzedażą, a najnowszą generację wyposażoną w nowoczesne technologie korzystnie wyceniono. Sprawdzamy ofertę japońskiego SUV-a.

Biznesowa oferta Toyoty - znaleźliśmy cztery największe okazje
Toyota przygotowała bardzo ciekawą ofertę dla klientów biznesowych. Wszystkie modele objęto atrakcyjnym programem finansowym, dzięki czemu za kilkaset złotych miesięcznie można użytkować najbardziej dopasowane modele. Sprawdzamy, ile trzeba zapłacić za popularne samochody japońskiego producenta.

Opinie Moto.pl: Toyota RAV4 AWD-i Hybrid. Testujemy RAV4 z napędem na obie osie i to w odmianie hybrydowe
Toyota w swoim portfolio ma wiele ciekawych modeli. Wśród nich jest też hybrydowa odmiana RAV4 z napędem na obie osie o nazwie AWD-i. Co ciekawe ten układ napędowy jest wyposażony w dwa silniki elektryczne. Dzięki temu samochód będzie nie tylko praktyczniejszy, ale też szybszy i jeszcze bardziej praktyczny.

Wyraźnie ponad 800 tysięcy sprzedanych aut rocznie - tak sprzedaje się, Toyota RAV4, SUV nr 1 na świecie
Wzrastające zainteresowanie crossoverami i SUV-ami to globalny trend - najlepiej sprzedający się SUV świata przekroczył barierę 800 tysięcy sztuk rocznie. Co więcej, prawie wszystkie bestsellerowe auta tego typy poprawiają swoje wyniki.