Toyota RAV4 Kombi IX (2018 - obecnie)

Toyota RAV4 Kombi IX

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. Toyota RAV4 Kombi IX to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji Toyoty RAV4 Kombi IX to od 109 900 do 185 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 127 do 131 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty RAV4 Kombi IX wynosi od 173 do 177 KM. Silnik Toyoty RAV4 Kombi IX jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1987 do 2487 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty RAV4 Kombi IX przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty RAV4 Kombi IX osiąga moment obrotowy od 207 do 221 Nm. Toyota RAV4 Kombi IX posiada napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ Toyota RAV4 Kombi IX to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Warto nadmienić, że Toyota RAV4 Kombi IX posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4600 mm długości, 1855 mm szerokości, 1685 mm wysokości.

Opinie o Toyocie RAV4 Kombi IX

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty RAV4 Kombi IX

Toyota RAV4 - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Hybryda na gaz - najbardziej oszczędne źródło napędu. Przetestowaliśmy Toyotę Corollę z instalacją LPG
Kierowcy często decydują się na montaż w swoim samochodzie instalacji gazowej. Z prostego powodu - pozwala to obniżyć koszty codziennej eksploatacji, a jeśli jeździmy dużo, zakup instalacji szybko się zwraca. Firma STAG poszła o krok dalej i zamontowała autogaz w aucie z napędem hybrydowym. I wniosek jest jeden - oszczędniej jeździć się chyba nie da.

Toyota RAV4 Plug-In Hybrid ma ponad 300 KM. To najszybsza Toyota zaraz po Suprze!
Toyota RAV4 w wersji plug-in (czyli ładowanej z gniazdka) właśnie ujrzała światło dzienne podczas targów Los Angeles Auto Show 2019. To najmocniejsza wersja tego modelu - hybrydowy SUV ma generować 306 KM i być drugim najszybszym autem w gamie. O ile procedury homologacyjnie go nie "wykastrują".

Opinie Moto.pl: Toyota RAV4 AWD-i Hybrid. Testujemy RAV4 z napędem na obie osie i to w odmianie hybrydowe
Toyota w swoim portfolio ma wiele ciekawych modeli. Wśród nich jest też hybrydowa odmiana RAV4 z napędem na obie osie o nazwie AWD-i. Co ciekawe ten układ napędowy jest wyposażony w dwa silniki elektryczne. Dzięki temu samochód będzie nie tylko praktyczniejszy, ale też szybszy i jeszcze bardziej praktyczny.