Toyota RAV4 Hardtop

Toyota RAV4 Hardtop

Toyota RAV4 Hardtop

Model był produkowany od 1996 do 2000 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. Toyota RAV4 Hardtop to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi 95 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty RAV4 Hardtop wynosi 129 KM. Silnik Toyoty RAV4 Hardtop jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty RAV4 Hardtop przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty RAV4 Hardtop osiąga moment obrotowy 180 Nm. Toyota RAV4 Hardtop posiada napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ Toyota RAV4 Hardtop to benzyna.

Warto nadmienić, że Toyota RAV4 Hardtop posiada 3 drzwi, 4 siedzenia a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 520 litrów. Wymiary samochodu: 3705 mm długości, 1695 mm szerokości, 1655 mm wysokości.

Opinie o Toyocie RAV4 Hardtop

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty RAV4 Hardtop

1994 - 2000
Toyota RAV4 Hardtop I

Zdjęcia Toyoty RAV4 Hardtop

Toyota RAV4 - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Hybryda na gaz - najbardziej oszczędne źródło napędu. Przetestowaliśmy Toyotę Corollę z instalacją LPG
Kierowcy często decydują się na montaż w swoim samochodzie instalacji gazowej. Z prostego powodu - pozwala to obniżyć koszty codziennej eksploatacji, a jeśli jeździmy dużo, zakup instalacji szybko się zwraca. Firma STAG poszła o krok dalej i zamontowała autogaz w aucie z napędem hybrydowym. I wniosek jest jeden - oszczędniej jeździć się chyba nie da.

Toyota RAV4 Plug-In Hybrid ma ponad 300 KM. To najszybsza Toyota zaraz po Suprze!
Toyota RAV4 w wersji plug-in (czyli ładowanej z gniazdka) właśnie ujrzała światło dzienne podczas targów Los Angeles Auto Show 2019. To najmocniejsza wersja tego modelu - hybrydowy SUV ma generować 306 KM i być drugim najszybszym autem w gamie. O ile procedury homologacyjnie go nie "wykastrują".

Opinie Moto.pl: Toyota RAV4 AWD-i Hybrid. Testujemy RAV4 z napędem na obie osie i to w odmianie hybrydowe
Toyota w swoim portfolio ma wiele ciekawych modeli. Wśród nich jest też hybrydowa odmiana RAV4 z napędem na obie osie o nazwie AWD-i. Co ciekawe ten układ napędowy jest wyposażony w dwa silniki elektryczne. Dzięki temu samochód będzie nie tylko praktyczniejszy, ale też szybszy i jeszcze bardziej praktyczny.