Toyota Prius Kombi + II (2015 - obecnie)

Toyota Prius Kombi + II

Generacja jest produkowana od roku 2015 do dziś. Toyota Prius Kombi + II to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji Toyoty Prius Kombi + II to od 133 900 do 168 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi 73 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Prius Kombi + II wynosi 99 KM. Silnik Toyoty Prius Kombi + II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1798 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Prius Kombi + II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Prius Kombi + II osiąga moment obrotowy 142 Nm. Toyota Prius Kombi + II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Prius Kombi + II to benzyna i elektryczny.

Warto nadmienić, że Toyota Prius Kombi + II posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 505 litrów. Wymiary samochodu: od 4615 do 4645 mm długości, 1775 mm szerokości, 1575 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Prius Kombi + II

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Prius Kombi + II

Zdjęcia Toyoty Prius Kombi + II

Toyota Prius - Wiadomości

Panele słoneczne wydłużą zasięg samochodu elektrycznego? Toyota testuje takie rozwiązanie
Toyota rozpoczyna testy Priusa z panelami słonecznymi na masce i dachu. Panele będą doładowywać akumulator auta podczas jazdy, co ma pozwolić na wydłużenie zasięgu na energii elektrycznej o ponad 50 km.