Toyota Land Cruiser Kombi V8 III (2016 - 2017)

Toyota Land Cruiser Kombi V8 III

Generacja była produkowana od 2016 do 2017 roku. Toyota Land Cruiser Kombi V8 III to klasa luksusowe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi 234 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Land Cruiser Kombi V8 III wynosi 318 KM. Silnik Toyoty Land Cruiser Kombi V8 III jest typu układ v posiadający 8 cylidrów o pojemności 4608 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Land Cruiser Kombi V8 III przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Land Cruiser Kombi V8 III osiąga moment obrotowy 460 Nm. Toyota Land Cruiser Kombi V8 III posiada stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Land Cruiser Kombi V8 III to benzyna.

Warto nadmienić, że Toyota Land Cruiser Kombi V8 III posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1962 litrów. Wymiary samochodu: 4950 mm długości, 1970 mm szerokości, 1910 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Land Cruiser Kombi V8 III

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Land Cruiser Kombi V8 III

Zdjęcia Toyoty Land Cruiser Kombi V8 III

Toyota Land Cruiser V8 III kombi przedni lewy
Toyota Land Cruiser V8 III kombi boczny lewy
Toyota Land Cruiser V8 III kombi tylny lewy
Toyota Land Cruiser V8 III kombi przedni
Toyota Land Cruiser V8 III kombi tylny
Toyota Land Cruiser V8 III kombi boczny prawy

Toyota Land Cruiser - Wiadomości

USA: Pijany na skuterze kontra wściekły w Toyocie Land Cruiser [WIDEO]
Taka konfrontacja mogła się skończyć tylko w jeden sposób. Przegraną użytkownika elektrycznego skutera, który został potrącony przez terenową Toyotę. Jej właściciel odjechał, jakby nic się nie stało.

Toyota Land Cruiser to SUV do zadań specjalnych. Legenda z rabatem prawie 40 tys. zł
To ikona japońskiego koncernu. Flagowy okręt zdolny do szybkiego pokonywania nie tylko odcinków autostradowych. Jeśli znudzi się jazda po asfalcie, warto sprawdzić możliwości Toyoty na pustyni lub w niedostępnych dla innych aut warunkach - błocie, rozlewiskach i brodach rzecznych. Sprawdzamy, z czego wynika tak dobra opinia Land Cruisera.

Aero 4x4 polskiej armii to wyjątkowy pojazd w skali świata. Można go zrzucić ze spadochronem
Aero 4x4 to unikalna konstrukcja, bo pojazd można zrzucić ze spadochronem, a na to decyduje się mało która armia. Auto powstało nad Wisłą, tylko dla polskiego wojska. Pierwsze pojazdy na bazie Toyoty Land Cruiser już zameldowały się na służbie.