Toyota Land Cruiser Kombi III (1996 - 2003)

Toyota Land Cruiser Kombi III

Generacja była produkowana od 1996 do 2003 roku. Toyota Land Cruiser Kombi III to klasa executive samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 92 do 131 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Land Cruiser Kombi III wynosi od 125 do 178 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 160 do 180 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 10,4 do 14,0 s. Silnik Toyoty Land Cruiser Kombi III jest rzędowy lub układ v posiadający od 4 do 6 cylidrów o pojemności od 2982 do 3378 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Land Cruiser Kombi III przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Land Cruiser Kombi III osiąga moment obrotowy od 295 do 343 Nm. Toyota Land Cruiser Kombi III posiada napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Land Cruiser Kombi III to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że Toyota Land Cruiser Kombi III posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 836 do 1150 litrów. Wymiary samochodu: od 3945 do 4770 mm długości, od 1690 do 1820 mm szerokości, od 1855 do 1915 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Land Cruiser Kombi III

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Land Cruiser Kombi III

Zdjęcia Toyoty Land Cruiser Kombi III

Toyota Land Cruiser III kombi przedni prawy
Toyota Land Cruiser III kombi przedni prawy
Toyota Land Cruiser III kombi tablica rozdzielcza
Toyota Land Cruiser III kombi czerwony jasny przedni lewy
Toyota Land Cruiser III kombi bordeaux (czerwony ciemny) tylny lewy
Toyota Land Cruiser III kombi zielony przedni lewy

Toyota Land Cruiser - Wiadomości

USA: Pijany na skuterze kontra wściekły w Toyocie Land Cruiser [WIDEO]
Taka konfrontacja mogła się skończyć tylko w jeden sposób. Przegraną użytkownika elektrycznego skutera, który został potrącony przez terenową Toyotę. Jej właściciel odjechał, jakby nic się nie stało.

Toyota Land Cruiser to SUV do zadań specjalnych. Legenda z rabatem prawie 40 tys. zł
To ikona japońskiego koncernu. Flagowy okręt zdolny do szybkiego pokonywania nie tylko odcinków autostradowych. Jeśli znudzi się jazda po asfalcie, warto sprawdzić możliwości Toyoty na pustyni lub w niedostępnych dla innych aut warunkach - błocie, rozlewiskach i brodach rzecznych. Sprawdzamy, z czego wynika tak dobra opinia Land Cruisera.

Aero 4x4 polskiej armii to wyjątkowy pojazd w skali świata. Można go zrzucić ze spadochronem
Aero 4x4 to unikalna konstrukcja, bo pojazd można zrzucić ze spadochronem, a na to decyduje się mało która armia. Auto powstało nad Wisłą, tylko dla polskiego wojska. Pierwsze pojazdy na bazie Toyoty Land Cruiser już zameldowały się na służbie.