Toyota HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks

Toyota HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks (2014 - 2016)

Toyota HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks

Generacja była produkowana od 2014 do 2016 roku. Toyota HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks to klasa średnie dostawcze samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 106 do 148 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks wynosi od 144 do 201 KM. Silnik Toyoty HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 2494 do 2982 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks osiąga moment obrotowy od 343 do 420 Nm. Toyota HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks posiada dołączany napęd na 4 koła off road a typ paliwa na jaki jeździ Toyota HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks to diesel.

Warto nadmienić, że Toyota HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks posiada 4 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 5260 mm długości, 2040 mm szerokości, 1890 mm wysokości.

Opinie o Toyocie HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks

Zdjęcia Toyoty HiLux Pickup Hilux Arctic Trucks

Toyota HiLux - Wiadomości

Indyjski kierowca jest mistrzem parkowania. Jeśli się pomyli, będzie musiał kupić nowe auto [WIDEO]
Myślicie, że dobrze radzicie sobie na parkingu? Spójrzcie, co robi kierowca minivana z Indii. Po pierwsze wybrał sobie wyjątkowo ciasne miejsce do zaparkowania. Po drugie, nie może popełnić błędu.

Toyota Hilux to jeden z najsłynniejszych pick-up'ów na świecie. Sprawdźmy na czym polega jego fenomen
Pojazd do zadań specjalnych. Mimo, że pickupy nie należą do bestsellerów na europejskich rynkach, trudno przejść obok nich obojętnie. Prezentują się muskularnie i sugerują potężnymi gabarytami dzielność dorównującą czołgom. Rzeczywistość jest nieco inna, ale i tak nie można odmówić im sprawności w rozmaitych warunkach.To ścisłej czołówki segmentu należy Hilux. Model, który jest z nami już od 52 lat.

Nowa Toyota Hilux dostała diesla 2.8 o mocy 204 KM, ale to nie jedyna nowość
Nowy wygląd, znacznie nowocześniejsze wnętrze, poprawione właściwości jezdne i zupełnie nowy silnik wysokoprężny - Toyota Hilux doczekała się naprawdę poważnego faceliftingu.