Toyota Corolla Kombi TS (2018 - obecnie)

Toyota Corolla Kombi TS

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. Toyota Corolla Kombi TS to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji Toyoty Corolla Kombi TS to od 78 900 do 133 400 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 72 do 112 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Corolla Kombi TS wynosi od 98 do 152 KM. Silnik Toyoty Corolla Kombi TS jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1986 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Corolla Kombi TS przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Corolla Kombi TS osiąga moment obrotowy od 142 do 190 Nm. Toyota Corolla Kombi TS posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Corolla Kombi TS to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Warto nadmienić, że Toyota Corolla Kombi TS posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4653 mm długości, 1790 mm szerokości, 1435 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Corolla Kombi TS

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Corolla Kombi TS

Toyota Corolla - Wiadomości

Co o nowej Toyocie Corolli sądzi redaktor naczelny Moto.pl? Opowiedział o tym w Studiu Biznes
Trzeci tydzień pod rząd w Studiu Biznes redaktor naczelny Moto.pl Tomasz Korniejew testuje samochód hybrydowy. Tym razem siadł za kierownicą Toyoty Corolli.

Opinie Moto.pl: Hybryda na gaz - najbardziej oszczędne źródło napędu. Przetestowaliśmy Toyotę Corollę z instalacją LPG
Kierowcy często decydują się na montaż w swoim samochodzie instalacji gazowej. Z prostego powodu - pozwala to obniżyć koszty codziennej eksploatacji, a jeśli jeździmy dużo, zakup instalacji szybko się zwraca. Firma STAG poszła o krok dalej i zamontowała autogaz w aucie z napędem hybrydowym. I wniosek jest jeden - oszczędniej jeździć się chyba nie da.

Ulubione auto Polaków w 2019 r. Octavia i Corolla walczyły do samego końca, ale nie było niespodzianki
Wiele wskazywało na to, że polski rynek może zakończyć rok 2019 z nowym numerem 1. W ostatnich miesiącach wyniki nowej Corolli imponowały. Jednak Octavia i tak utrzymała pozycję lidera.

TOP30 samochodów osobowych w listopadzie. Toyota Corolla depcze po piętach Skodzie Octavii
Skoda Octavia to jeden z najpopularniejszych samochodów na rynku. Czeski kompakt czuje jednak na plecach oddech japońskiej konkurencji - Corolli brakuje niecałego tysiąca rejestracji, by zdobyć podium rankingu.

Toyota wprowadzi kolejne wersje Corolli. Na rynek trafi odmiana sportowa i utereniowiona
Toyota skutecznie obstawia wszystkie narożniki segmentu samochodów kompaktowych. Corolla występuje w wersji hatchback, sedan a także Touring Sports, czyli kombi. Do gamy japońskiego bestsellera mają dołaczyć dwie nowe wersje wyposażenia, usportowiona GR Sport i uterenowiona - Trek.