Toyota Corolla Kombi TS (2018 - obecnie)

Toyota Corolla Kombi TS

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. Toyota Corolla Kombi TS to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji Toyoty Corolla Kombi TS to od 78 900 do 132 400 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 72 do 112 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Corolla Kombi TS wynosi od 98 do 153 KM. Silnik Toyoty Corolla Kombi TS jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1986 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Corolla Kombi TS przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Corolla Kombi TS osiąga moment obrotowy od 142 do 190 Nm. Toyota Corolla Kombi TS posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Corolla Kombi TS to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Warto nadmienić, że Toyota Corolla Kombi TS posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4653 mm długości, 1790 mm szerokości, 1435 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Corolla Kombi TS

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Corolla Kombi TS

Toyota Corolla - Wiadomości

Toyota Corolla znów najpopularniejszym modelem w Polsce
W statystykach sprzedaży samochodów na polskim rynku pojawiła się duża zmiana. Szalenie popularny dotąd Duster został zdetronizowany przez Toyotę Corollę - model, który jest na rynku zaledwie kilka miesięcy.

Jak zmieniła się Toyota Corolla? Poprzednia generacja jest teraz tańsza o kilka tysięcy złotych
Zmiana warty stała się faktem. Na motoryzacyjną scenę wjechała najnowsza Toyota Corolla. Występuje w kilku wersjach nadwoziowych i z mocnymi jednostkami napędowymi. To jednak wcale nie oznacza, że nie warto zainteresować się wcześniejszym wcieleniem. Poprzednik wciąż ma sporo do zaoferowania i do tego w bardzo korzystnej cenie.

Polski rynek bez większych zmian, ale dwa modele notują imponujące wzrosty. W przypadku Corolli to aż 90 proc.
Na pierwszy rzut oka na polskim rynku nowych samochodów w 2019 r. niewiele się zmieniło. To jednak pozory, bo dwa modele notują tak duże wzrosty sprzedaży, że niedługo mogą przeskoczyć liderów.

Toyota Corolla liderem wśród kompaktów. Sprzedaż przebiła Golfa i Octavię
Nowa Toyota Corolla zdominowała segment aut kompaktowych. Zaledwie dwa miesiące po premierze, nowa generacja Corolli zajęła pierwsze miejsce w rankingu najchętniej kupowanych kompaktów w Polsce.

Zmiana lidera w rankingu najpopularniejszych aut w Polsce. Maj należał do Toyoty Corolli
Już w zeszłym miesiącu Toyota Corolla otarła się o pozycję numeru 1 na polskim rynku, ale musiała uznać wyższość Skody Octavii. W maju japoński kompakt nie miał sobie równych.