Toyota Corolla Kombi VI (2004 - 2007)

Toyota Corolla Kombi VI

Generacja była produkowana od 2004 do 2007 roku. Toyota Corolla Kombi VI to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 85 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Corolla Kombi VI wynosi od 90 do 116 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 180 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 12,6 s. Silnik Toyoty Corolla Kombi VI jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1364 do 1995 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Corolla Kombi VI przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Corolla Kombi VI osiąga moment obrotowy od 130 do 280 Nm. Toyota Corolla Kombi VI posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Corolla Kombi VI to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że Toyota Corolla Kombi VI posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1480 litrów. Wymiary samochodu: od 4385 do 4410 mm długości, 1710 mm szerokości, 1500 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Corolla Kombi VI

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Corolla Kombi VI

Zdjęcia Toyoty Corolla Kombi VI

Toyota Corolla VI kombi czarny tylny lewy
Toyota Corolla VI kombi czarny tylny prawy
Toyota Corolla VI kombi czarny przedni lewy
Toyota Corolla VI kombi czarny tylny lewy
Toyota Corolla VI kombi szary ciemny przedni prawy
Toyota Corolla VI kombi szary ciemny tylny prawy

Toyota Corolla - Wiadomości

Suzuki Swace oficjalnie. Suzuki wchodzi do bardzo ważnego segmentu
SUV-y SUV-ami, ale europejscy klienci wciąż często decydują się na klasyczny kompakt. Zwłaszcza, jeśli jest to pojemne i oszczędne kombi. Taki samochód do swojej oferty wprowadza właśnie Suzuki. I już wiemy, że będzie to bardzo dobre auto. W końcu pod nazwą "Suzuki Swace" kryje się Corolla.

Kompakt czy crossover - który lepiej sprawdza się w mieście? Prześwietlamy modele Toyoty
Kompakty i crossovery cieszą się niesłabnącą popularnością. Corolla to ikona segmentu, natomiast C-HR po niedawnej modernizacji jest jednym z ciekawszych samochodów w klasie kompaktowych SUV-ów. Który z nich lepiej sprawdzi się w mieście?


SUV-ów nigdy za wiele. Oto Toyota Corolla Cross
Na razie Toyotę Corollę Cross musimy traktować jako ciekawostkę. Zadebiutowała w Tajlandii i ma być sprzedawana na rynkach azjatyckich. Wydaje nam się, że i w Europie nowy model mógłby osiągnąć spory sukces.

Dacia Duster wraca na pierwsze miejsce. Hity kwietnia 2020 r. w Polsce. Bez zakupów firm
Dacia Duster stoczyła zażarty bój z aż czterema Toyotami o miano ulubionego samochodu polskich klientów indywidualnych w kryzysowym kwietniu 2020 r. Kto jeszcze znalazł się w czołówce.