Toyota Corolla Kombi mpv Verso III (2007 - 2009)

Toyota Corolla Kombi mpv Verso III

Generacja była produkowana od 2007 do 2009 roku. Toyota Corolla Kombi mpv Verso III to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 81 do 130 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Corolla Kombi mpv Verso III wynosi od 110 do 177 KM. Silnik Toyoty Corolla Kombi mpv Verso III jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1598 do 2231 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Corolla Kombi mpv Verso III przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Corolla Kombi mpv Verso III osiąga moment obrotowy od 150 do 400 Nm. Toyota Corolla Kombi mpv Verso III posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Corolla Kombi mpv Verso III to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że Toyota Corolla Kombi mpv Verso III posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1563 litrów. Wymiary samochodu: 4360 mm długości, 1770 mm szerokości, 1660 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Corolla Kombi mpv Verso III

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Corolla Kombi mpv Verso III

Zdjęcia Toyoty Corolla Kombi mpv Verso III

Toyota Corolla - Wiadomości


Kompakt czy crossover - który lepiej sprawdza się w mieście? Prześwietlamy modele Toyoty
Kompakty i crossovery cieszą się niesłabnącą popularnością. Corolla to ikona segmentu, natomiast C-HR po niedawnej modernizacji jest jednym z ciekawszych samochodów w klasie kompaktowych SUV-ów. Który z nich lepiej sprawdzi się w mieście?

Dacia Duster wraca na pierwsze miejsce. Hity kwietnia 2020 r. w Polsce. Bez zakupów firm
Dacia Duster stoczyła zażarty bój z aż czterema Toyotami o miano ulubionego samochodu polskich klientów indywidualnych w kryzysowym kwietniu 2020 r. Kto jeszcze znalazł się w czołówce.

Toyota - 5 najlepszych modeli marki, które warto kupić
Toyota - 5 najlepszych modeli marki, która od prawie 80 lat zajmuje się produkcją cenionych samochodów osobowych? W artykule prezentujemy pojazdy, które z całą pewnością warto wziąć pod uwagę.

Sprzedaż nowych aut w Polsce w 2020 r. Wykluczamy firmy i... nie ma niespodzianki
Toyota, a nawet dwie Toyoty na szczycie. To wyjątkowo dobry rok dla japońskiego producenta nad Wisłą. I Yaris, i Corolla wyprzedziły Dustera, który znakomicie radził sobie w 2019 r.