Toyota Corolla Kombi mpv Verso II (2004 - 2007)

Toyota Corolla Kombi mpv Verso II

Generacja była produkowana od 2004 do 2007 roku. Toyota Corolla Kombi mpv Verso II to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 81 do 130 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Corolla Kombi mpv Verso II wynosi od 110 do 177 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 180 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 12,6 s. Silnik Toyoty Corolla Kombi mpv Verso II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1598 do 2231 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Corolla Kombi mpv Verso II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Corolla Kombi mpv Verso II osiąga moment obrotowy od 150 do 310 Nm. Toyota Corolla Kombi mpv Verso II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Corolla Kombi mpv Verso II to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że Toyota Corolla Kombi mpv Verso II posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1563 litrów. Wymiary samochodu: 4360 mm długości, 1770 mm szerokości, od 1620 do 1660 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Corolla Kombi mpv Verso II

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Corolla Kombi mpv Verso II

Zdjęcia Toyoty Corolla Kombi mpv Verso II

Toyota Corolla - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Hybryda na gaz - najbardziej oszczędne źródło napędu. Przetestowaliśmy Toyotę Corollę z instalacją LPG
Kierowcy często decydują się na montaż w swoim samochodzie instalacji gazowej. Z prostego powodu - pozwala to obniżyć koszty codziennej eksploatacji, a jeśli jeździmy dużo, zakup instalacji szybko się zwraca. Firma STAG poszła o krok dalej i zamontowała autogaz w aucie z napędem hybrydowym. I wniosek jest jeden - oszczędniej jeździć się chyba nie da.

Ulubione auto Polaków w 2019 r. Octavia i Corolla walczyły do samego końca, ale nie było niespodzianki
Wiele wskazywało na to, że polski rynek może zakończyć rok 2019 z nowym numerem 1. W ostatnich miesiącach wyniki nowej Corolli imponowały. Jednak Octavia i tak utrzymała pozycję lidera.

TOP30 samochodów osobowych w listopadzie. Toyota Corolla depcze po piętach Skodzie Octavii
Skoda Octavia to jeden z najpopularniejszych samochodów na rynku. Czeski kompakt czuje jednak na plecach oddech japońskiej konkurencji - Corolli brakuje niecałego tysiąca rejestracji, by zdobyć podium rankingu.

Toyota wprowadzi kolejne wersje Corolli. Na rynek trafi odmiana sportowa i utereniowiona
Toyota skutecznie obstawia wszystkie narożniki segmentu samochodów kompaktowych. Corolla występuje w wersji hatchback, sedan a także Touring Sports, czyli kombi. Do gamy japońskiego bestsellera mają dołaczyć dwie nowe wersje wyposażenia, usportowiona GR Sport i uterenowiona - Trek.

Sprzedaż samochodów w Polsce - zażarta walka Skody Octavii z nową Toyotą Corollą
Kolejny miesiąc najlepiej sprzedającym się samochodem w Polsce okazała się Toyota Corolla. Japoński kompakt w ujęciu rocznym goni Skodę Octavię, która wciąż jes największym bestsellerem nad Wisłą.