Toyota Corolla Hatchback Liftback V (2000 - 2001)

Toyota Corolla Hatchback Liftback V

Generacja była produkowana od 2000 do 2001 roku. Toyota Corolla Hatchback Liftback V to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 51 do 81 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Corolla Hatchback Liftback V wynosi od 69 do 110 KM. Silnik Toyoty Corolla Hatchback Liftback V jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1398 do 1995 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Corolla Hatchback Liftback V przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty Corolla Hatchback Liftback V osiąga moment obrotowy od 125 do 215 Nm. Toyota Corolla Hatchback Liftback V posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Corolla Hatchback Liftback V to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że Toyota Corolla Hatchback Liftback V posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1060 litrów. Wymiary samochodu: od 4270 do 4290 mm długości, 1690 mm szerokości, 1385 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Corolla Hatchback Liftback V

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Corolla Hatchback Liftback V

Zdjęcia Toyoty Corolla Hatchback Liftback V

Toyota Corolla - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Hybryda na gaz - najbardziej oszczędne źródło napędu. Przetestowaliśmy Toyotę Corollę z instalacją LPG
Kierowcy często decydują się na montaż w swoim samochodzie instalacji gazowej. Z prostego powodu - pozwala to obniżyć koszty codziennej eksploatacji, a jeśli jeździmy dużo, zakup instalacji szybko się zwraca. Firma STAG poszła o krok dalej i zamontowała autogaz w aucie z napędem hybrydowym. I wniosek jest jeden - oszczędniej jeździć się chyba nie da.

Ulubione auto Polaków w 2019 r. Octavia i Corolla walczyły do samego końca, ale nie było niespodzianki
Wiele wskazywało na to, że polski rynek może zakończyć rok 2019 z nowym numerem 1. W ostatnich miesiącach wyniki nowej Corolli imponowały. Jednak Octavia i tak utrzymała pozycję lidera.

TOP30 samochodów osobowych w listopadzie. Toyota Corolla depcze po piętach Skodzie Octavii
Skoda Octavia to jeden z najpopularniejszych samochodów na rynku. Czeski kompakt czuje jednak na plecach oddech japońskiej konkurencji - Corolli brakuje niecałego tysiąca rejestracji, by zdobyć podium rankingu.

Toyota wprowadzi kolejne wersje Corolli. Na rynek trafi odmiana sportowa i utereniowiona
Toyota skutecznie obstawia wszystkie narożniki segmentu samochodów kompaktowych. Corolla występuje w wersji hatchback, sedan a także Touring Sports, czyli kombi. Do gamy japońskiego bestsellera mają dołaczyć dwie nowe wersje wyposażenia, usportowiona GR Sport i uterenowiona - Trek.

Sprzedaż samochodów w Polsce - zażarta walka Skody Octavii z nową Toyotą Corollą
Kolejny miesiąc najlepiej sprzedającym się samochodem w Polsce okazała się Toyota Corolla. Japoński kompakt w ujęciu rocznym goni Skodę Octavię, która wciąż jes największym bestsellerem nad Wisłą.