Toyota Camry Sedan

Toyota Camry Sedan

Toyota Camry Sedan

Model jest produkowany od roku 1987 do dziś. W tym czasie powstało 5 generacji tego modelu. Toyota Camry Sedan to klasa executive samochodów osobowych. Cena nowego modelu Toyoty Camry Sedan to od 60 000 do 187 425 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 62 do 160 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty Camry Sedan wynosi od 84 do 218 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 160 do 225 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 9,0 do 10,4 s. Silnik Toyoty Camry Sedan jest rzędowy lub układ v posiadający od 4 do 6 cylidrów o pojemności od 1832 do 2995 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Camry Sedan przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Camry Sedan osiąga moment obrotowy od 164 do 275 Nm. Toyota Camry Sedan posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Camry Sedan to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Camry Sedan w zależności od wersji silnika, waha się od 8,6 do 11,0 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Camry Sedan posiada 4 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: od 4500 do 4885 mm długości, od 1710 do 1840 mm szerokości, od 1400 do 1500 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Camry Sedan

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty Camry Sedan

Zdjęcia Toyoty Camry Sedan

Toyota Camry - Wiadomości

Prestiżowy japoński sedan powraca - za ile można kupić Toyotę Camry?
Powrót legendy stał się faktem. Toyota Camry po 15 latach znów pojawia się w Europie i robi to w wielkim stylu. Jest ogromna, oszczędna, bogato wyposażona i rozsądnie wyceniona. Prześwietlamy ofertę kultowego japońskiego sedana.

Na ten model czekaliśmy 15 lat! Bestsellerowy model Toyoty świetnie wyposażony i w bardzo korzystnej ofercie
Ten model klasy wyższej powrócił do Polski po 15 latach. Toyota Camry świetnie wygląda, oferuje nowoczesne technologie i dynamiczną, a zarazem oszczędną hybrydę. Teraz dostępna jest w bardzo atrakcyjnej ofercie. Sprawdzamy, co oferuje ten japoński sedan odważnie zaglądający do klasy premium.

Opinie Moto.pl: Nowa Toyota Camry: najlepiej sprzedający się sedan na świecie
Marka Toyota ma bardzo mocną pozycję na polskim rynku, dzięki temu może pozwolić sobie na śmiałe ruchy. Jednym z nich było zachęcenie centrali do wprowadzenia nowego modelu Camry na europejskie rynki. Polski importer miał spory wpływ na tę decyzję, bo zdaniem krajowych przedstawicieli Toyoty, ten model zawładnie sercami klientów. Dlaczego?