Toyota C-HR Hatchback I (2016 - obecnie)

Toyota C-HR Hatchback I

Generacja jest produkowana od roku 2016 do dziś. Toyota C-HR Hatchback I to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji Toyoty C-HR Hatchback I to od 79 900 do 139 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 72 do 85 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty C-HR Hatchback I wynosi od 98 do 116 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 185 km/h. Silnik Toyoty C-HR Hatchback I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1798 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty C-HR Hatchback I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty C-HR Hatchback I osiąga moment obrotowy od 142 do 185 Nm. Toyota C-HR Hatchback I posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota C-HR Hatchback I to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Średnie spalanie Toyoty C-HR Hatchback I wynosi około 5,9 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota C-HR Hatchback I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4360 mm długości, 1795 mm szerokości, 1565 mm wysokości.

Opinie o Toyocie C-HR Hatchback I

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty C-HR Hatchback I

Zdjęcia Toyoty C-HR Hatchback I

Toyota C-HR I hatchback silver grey przedni lewy
Toyota C-HR I hatchback silver grey tylny prawy
Toyota C-HR I hatchback silver grey boczny prawy
Toyota C-HR I hatchback silver grey boczny lewy
Toyota C-HR I hatchback silver grey górny przedni
Toyota C-HR I hatchback silver grey tylny prawy
Toyota C-HR I hatchback tablica rozdzielcza

Toyota C-HR - Wiadomości

Toyota C-HR dostała mocniejszą, 184-konną hybrydę. To nie wszystkie nowości w lubianym crossoverze
W Toyocie C-HR największą nowością jest napęd hybrydowy Hybrid Dynamic Force, ale crossover został też lekko odświeżony z wyglądu, a system multimedialny znacznie bardziej polubił się z telefonami.

Futurystyczny crossover nie musi być drogi. Prześwietlamy ofertę Toyoty C-HR
Toyota C-HR jest najpopularniejszym crossoverem hybrydowym w Polsce. Auto sprzedaje się doskonale, a teraz zostało objęte specjalnym programem rabatowym z korzyścią sięgającą kilkunastu tysięcy złotych. Sprawdzamy, za co klienci polubili futurystyczną Toyotę.

Ten futurystyczny crossover kosztuje tylko 769 zł netto miesięcznie w Leasingu SMARTPLAN
Trudno znaleźć pośród crossoverów równie oryginalny samochód. Toyota CH-R zdaje się wyprzedzać swoje czasy. Wygląda niczym wyjęty z filmu "Powrót do przyszłości". Ponadto kusi walorami funkcjonalnymi, napędem na cztery koła oraz oszczędną i jednocześnie dynamiczną wersją hybrydową. Sprawdzamy, czemu klienci pokochali tę Toyotę.