Toyota C-HR Hatchback

Toyota C-HR Hatchback

Toyota C-HR Hatchback

Model jest produkowany od roku 2016 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. Toyota C-HR Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu Toyoty C-HR Hatchback to od 79 900 do 145 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 72 do 112 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty C-HR Hatchback wynosi od 98 do 150 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 185 km/h. Silnik Toyoty C-HR Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1987 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty C-HR Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty C-HR Hatchback osiąga moment obrotowy od 142 do 190 Nm. Toyota C-HR Hatchback posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota C-HR Hatchback to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Średnie spalanie Toyoty C-HR Hatchback wynosi około 5,9 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota C-HR Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4360 mm długości, 1795 mm szerokości, od 1555 do 1565 mm wysokości.

Opinie o Toyocie C-HR Hatchback

Ocena ogólna:
(8 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty C-HR Hatchback

2019 - obecnie
Toyota C-HR Hatchback II
2016 - obecnie
Toyota C-HR Hatchback I

Zdjęcia Toyoty C-HR Hatchback

Toyota C-HR hatchback silver grey przedni lewy
Toyota C-HR hatchback silver grey tylny prawy
Toyota C-HR hatchback silver grey boczny prawy
Toyota C-HR hatchback silver grey boczny lewy
Toyota C-HR hatchback silver grey górny przedni
Toyota C-HR hatchback silver grey tylny prawy
Toyota C-HR hatchback tablica rozdzielcza

Toyota C-HR - Wiadomości

Przeboje Toyoty w atrakcyjnej ofercie. Wysokie rabaty na Aygo, Yarisa, C-HR i RAV4
Kto powiedział, że nowe samochody muszą być drogie? Nowa oferta Toyoty zaskakuje świetnymi cenami i wysokimi rabatami, dzięki którym najpopularniejsze modele są dużo bardziej przystępne.

Futurystyczny crossover nie musi być drogi. Prześwietlamy ofertę Toyoty C-HR
Toyota C-HR jest najpopularniejszym crossoverem hybrydowym w Polsce. Auto sprzedaje się doskonale, a teraz znalazło się na wyprzedaży rocznika 2019 z korzyścią sięgającą kilkunastu tysięcy złotych. Sprawdzamy, za co klienci polubili futurystyczną Toyotę.

Futurystyczny crossover teraz z nową ceną. W Toyocie rozpoczęła się wyprzedaż rocznika
Trudno znaleźć pośród crossoverów równie oryginalny samochód. Toyota C-HR zdaje się wyprzedzać swoje czasy. Wygląda niczym wyjęty z filmu "Powrót do przyszłości". Ponadto kusi walorami funkcjonalnymi, napędem na cztery koła oraz oszczędną i jednocześnie dynamiczną wersją hybrydową. Sprawdzamy, czemu klienci pokochali tę Toyotę.

Nowa Toyota C-HR wyceniona - futurystyczny crossover za prawie 100 tysięcy złotych
Nowe wcielenie Toyoty C-HR pojawia się właśnie w polskich salonach. Tym samym poznaliśmy wyjściową cenę modelu, która wynosi 94 900 zł. W ofercie pojawi się zupełnie nowa hybryda, oparta na dwulitrowym silniku benzynowym.

Toyota C-HR dostała mocniejszą, 184-konną hybrydę. To nie wszystkie nowości w lubianym crossoverze
W Toyocie C-HR największą nowością jest napęd hybrydowy Hybrid Dynamic Force, ale crossover został też lekko odświeżony z wyglądu, a system multimedialny znacznie bardziej polubił się z telefonami.