Toyota C-HR Hatchback

Toyota C-HR Hatchback

Toyota C-HR Hatchback

Model jest produkowany od roku 2016 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. Toyota C-HR Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu Toyoty C-HR Hatchback to od 79 900 do 145 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 72 do 112 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty C-HR Hatchback wynosi od 98 do 150 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 185 km/h. Silnik Toyoty C-HR Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1987 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty C-HR Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty C-HR Hatchback osiąga moment obrotowy od 142 do 190 Nm. Toyota C-HR Hatchback posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota C-HR Hatchback to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Średnie spalanie Toyoty C-HR Hatchback wynosi około 5,9 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota C-HR Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4360 mm długości, 1795 mm szerokości, od 1555 do 1565 mm wysokości.

Opinie o Toyocie C-HR Hatchback

Ocena ogólna:
(9 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty C-HR Hatchback

2019 - obecnie
Toyota C-HR Hatchback II
2016 - obecnie
Toyota C-HR Hatchback I

Zdjęcia Toyoty C-HR Hatchback

Toyota C-HR hatchback silver grey przedni lewy
Toyota C-HR hatchback silver grey tylny prawy
Toyota C-HR hatchback silver grey boczny prawy
Toyota C-HR hatchback silver grey boczny lewy
Toyota C-HR hatchback silver grey górny przedni
Toyota C-HR hatchback silver grey tylny prawy
Toyota C-HR hatchback tablica rozdzielcza

Toyota C-HR - Wiadomości


Futurystyczny crossover teraz z nową ceną. W Toyocie rozpoczęła się wyprzedaż rocznika
Trudno znaleźć pośród crossoverów równie oryginalny samochód. Toyota C-HR zdaje się wyprzedzać swoje czasy. Wygląda niczym wyjęty z filmu "Powrót do przyszłości". Ponadto kusi walorami funkcjonalnymi, napędem na cztery koła oraz oszczędną i jednocześnie dynamiczną wersją hybrydową. Sprawdzamy, czemu klienci pokochali tę Toyotę.

Opinie Moto.pl: Toyota CH-R po modernizacji - głównym atutem jest nowy napęd hybrydowy
Kontrowersyjnie stylizowany crossover Toyoty nie jest pozbawiony wad, ale mimo to sprzedaje się jak świeże bułeczki. Dlatego, aby utrzymać wiodącą pozycję na rynku wystarczy jej delikatna modernizacja.

Nowa Toyota C-HR wyceniona - futurystyczny crossover za prawie 100 tysięcy złotych
Nowe wcielenie Toyoty C-HR pojawia się właśnie w polskich salonach. Tym samym poznaliśmy wyjściową cenę modelu, która wynosi 94 900 zł. W ofercie pojawi się zupełnie nowa hybryda, oparta na dwulitrowym silniku benzynowym.