Toyota C-HR Hatchback

Toyota C-HR Hatchback

Toyota C-HR Hatchback

Model jest produkowany od roku 2016 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. Toyota C-HR Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu Toyoty C-HR Hatchback to od 79 900 do 139 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 72 do 85 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty C-HR Hatchback wynosi od 98 do 116 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 185 km/h. Silnik Toyoty C-HR Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1798 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty C-HR Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty C-HR Hatchback osiąga moment obrotowy od 142 do 185 Nm. Toyota C-HR Hatchback posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota C-HR Hatchback to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Średnie spalanie Toyoty C-HR Hatchback wynosi około 5,9 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota C-HR Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4360 mm długości, 1795 mm szerokości, 1565 mm wysokości.

Opinie o Toyocie C-HR Hatchback

Ocena ogólna:
(8 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty C-HR Hatchback

2016 - obecnie
Toyota C-HR Hatchback I

Zdjęcia Toyoty C-HR Hatchback

Toyota C-HR hatchback silver grey przedni lewy
Toyota C-HR hatchback silver grey tylny prawy
Toyota C-HR hatchback silver grey boczny prawy
Toyota C-HR hatchback silver grey boczny lewy
Toyota C-HR hatchback silver grey górny przedni
Toyota C-HR hatchback silver grey tylny prawy
Toyota C-HR hatchback tablica rozdzielcza

Toyota C-HR - Wiadomości

Ten futurystyczny crossover kosztuje tylko 769 zł netto miesięcznie w Leasingu SMARTPLAN
Trudno znaleźć pośród crossoverów równie oryginalny samochód. Toyota CH-R zdaje się wyprzedzać swoje czasy. Wygląda niczym wyjęty z filmu "Powrót do przyszłości". Ponadto kusi walorami funkcjonalnymi, napędem na cztery koła oraz oszczędną i jednocześnie dynamiczną wersją hybrydową. Sprawdzamy, czemu klienci pokochali tę Toyotę.

Toyota C-HR Neon Lime - limitowana edycja bestsellera
Toyota C-HR Neon Lime to wersja specjalna bestsellerowego na polskim rynku crossovera. Powstała we współpracy z firmą JBL.