Toyota C-HR

Toyota C-HR

Toyota C-HR

Toyota C-HR posiada nadwozie typu hatchback. Model jest produkowany od roku 2016 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. Toyota C-HR to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu Toyoty C-HR to od 79 900 do 145 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 72 do 112 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty C-HR wynosi od 98 do 150 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 185 km/h. Silnik Toyoty C-HR jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1987 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty C-HR przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy Toyoty C-HR osiąga moment obrotowy od 142 do 190 Nm. Toyota C-HR posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota C-HR to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Średnie spalanie Toyoty C-HR wynosi około 5,9 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota C-HR posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4360 mm długości, 1795 mm szerokości, od 1555 do 1565 mm wysokości.

Opinie o Toyocie C-HR

Ocena ogólna:
(29 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Wersje nadwozia

Generacje Toyoty C-HR

Toyota C-HR (generacja II)
2019 - obecnie
Toyota C-HR (generacja I)
2016 - obecnie

Raporty spalania

Toyota C-HR (generacja I)
średnio 5,9 l/100km

Wymiary Toyoty C-HR 2.0 Hybrid Selection Orange Hatchback II 150KM

Długość
4360 mm
Szerokość
1795 mm
Wysokość
od 1555 mm do 1565 mm
Pojemność bagażnika
377 l
Waga
1860 kg

Zdjęcia Toyoty C-HR

Toyota C-HR hatchback silver grey przedni lewy
Toyota C-HR hatchback silver grey tylny prawy
Toyota C-HR hatchback silver grey boczny prawy
Toyota C-HR hatchback silver grey boczny lewy
Toyota C-HR hatchback silver grey górny przedni
Toyota C-HR hatchback silver grey tylny prawy
Toyota C-HR hatchback tablica rozdzielcza

Toyota C-HR - Wiadomości


Futurystyczny crossover teraz z nową ceną. W Toyocie rozpoczęła się wyprzedaż rocznika
Trudno znaleźć pośród crossoverów równie oryginalny samochód. Toyota C-HR zdaje się wyprzedzać swoje czasy. Wygląda niczym wyjęty z filmu "Powrót do przyszłości". Ponadto kusi walorami funkcjonalnymi, napędem na cztery koła oraz oszczędną i jednocześnie dynamiczną wersją hybrydową. Sprawdzamy, czemu klienci pokochali tę Toyotę.

Opinie Moto.pl: Toyota CH-R po modernizacji - głównym atutem jest nowy napęd hybrydowy
Kontrowersyjnie stylizowany crossover Toyoty nie jest pozbawiony wad, ale mimo to sprzedaje się jak świeże bułeczki. Dlatego, aby utrzymać wiodącą pozycję na rynku wystarczy jej delikatna modernizacja.

Nowa Toyota C-HR wyceniona - futurystyczny crossover za prawie 100 tysięcy złotych
Nowe wcielenie Toyoty C-HR pojawia się właśnie w polskich salonach. Tym samym poznaliśmy wyjściową cenę modelu, która wynosi 94 900 zł. W ofercie pojawi się zupełnie nowa hybryda, oparta na dwulitrowym silniku benzynowym.

Toyota C-HR dostała mocniejszą, 184-konną hybrydę. To nie wszystkie nowości w lubianym crossoverze
W Toyocie C-HR największą nowością jest napęd hybrydowy Hybrid Dynamic Force, ale crossover został też lekko odświeżony z wyglądu, a system multimedialny znacznie bardziej polubił się z telefonami.