Toyota Aygo Hatchback II (2009 - 2012)

Toyota Aygo Hatchback II

Generacja była produkowana od 2009 do 2012 roku. Toyota Aygo Hatchback II to klasa mikro samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 40 do 50 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Aygo Hatchback II wynosi od 54 do 68 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 157 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 14,2 s. Silnik Toyoty Aygo Hatchback II jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1398 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Aygo Hatchback II przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Aygo Hatchback II osiąga moment obrotowy od 93 do 130 Nm. Toyota Aygo Hatchback II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Aygo Hatchback II to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Aygo Hatchback II wynosi około 4,6 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Aygo Hatchback II posiada od 3 do 5 drzwi, 4 siedzenia. Wymiary samochodu: 3415 mm długości, 1615 mm szerokości, 1465 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Aygo Hatchback II

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Aygo Hatchback II

Zdjęcia Toyoty Aygo Hatchback II

Toyota Aygo - Wiadomości

Samochód idealny do miasta. Toyota Aygo już od 425 zł netto miesięcznie w Leasingu SMARTPLAN
Zwinna, wyrazista, bogato wyposażona i dynamiczna. Toyota Aygo jest jednym z najciekawszych samochodów w swoim segmencie. Ponadto, można ją użytkować na wyjątkowo korzystnych warunkach. Prześwietlamy ofertę Toyoty.

Biznesowa oferta Toyoty - znaleźliśmy cztery największe okazje
Toyota przygotowała bardzo ciekawą ofertę dla klientów biznesowych. Wszystkie modele objęto atrakcyjnym programem finansowym, dzięki czemu za kilkaset złotych miesięcznie można użytkować najbardziej dopasowane modele. Sprawdzamy, ile trzeba zapłacić za popularne samochody japońskiego producenta.