Toyota Aygo Hatchback I (2005 - 2009)

Toyota Aygo Hatchback I

Generacja była produkowana od 2005 do 2009 roku. Toyota Aygo Hatchback I to klasa mikro samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 40 do 50 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Aygo Hatchback I wynosi od 54 do 68 KM. Silnik Toyoty Aygo Hatchback I jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1398 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Aygo Hatchback I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Aygo Hatchback I osiąga moment obrotowy od 93 do 130 Nm. Toyota Aygo Hatchback I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Aygo Hatchback I to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że Toyota Aygo Hatchback I posiada od 3 do 5 drzwi, 4 siedzenia. Wymiary samochodu: 3410 mm długości, 1615 mm szerokości, 1465 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Aygo Hatchback I

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Aygo Hatchback I

Zdjęcia Toyoty Aygo Hatchback I

Toyota Aygo - Wiadomości

Samochód idealny do miasta. Toyota Aygo już od 425 zł netto miesięcznie w Leasingu SMARTPLAN
Zwinna, wyrazista, bogato wyposażona i dynamiczna. Toyota Aygo jest jednym z najciekawszych samochodów w swoim segmencie. Ponadto, można ją użytkować na wyjątkowo korzystnych warunkach. Prześwietlamy ofertę Toyoty.

Biznesowa oferta Toyoty - znaleźliśmy cztery największe okazje
Toyota przygotowała bardzo ciekawą ofertę dla klientów biznesowych. Wszystkie modele objęto atrakcyjnym programem finansowym, dzięki czemu za kilkaset złotych miesięcznie można użytkować najbardziej dopasowane modele. Sprawdzamy, ile trzeba zapłacić za popularne samochody japońskiego producenta.