Toyota Auris Kombi TS I (2013 - 2015)

Toyota Auris Kombi TS  I

Generacja była produkowana od 2013 do 2015 roku. Toyota Auris Kombi TS I to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 97 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji Toyoty Auris Kombi TS I wynosi od 90 do 132 KM. Silnik Toyoty Auris Kombi TS I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1329 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Auris Kombi TS I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Auris Kombi TS I osiąga moment obrotowy od 128 do 310 Nm. Toyota Auris Kombi TS I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Auris Kombi TS I to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Warto nadmienić, że Toyota Auris Kombi TS I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4560 mm długości, 1760 mm szerokości, 1460 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Auris Kombi TS I

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników Toyoty Auris Kombi TS I

Zdjęcia Toyoty Auris Kombi TS I

Toyota Auris - Wiadomości

Kupujemy używane: Toyota Auris I - opinie. Co psuje się najczęściej, a na którą wersję najlepiej postawić?
Używana Toyota Auris I - opinie, awaryjność, najlepsze wersje. Doskonałym połączeniem niewielkich rozmiarów i przestronnego wnętrza są auta kompaktowe. Obok niezwykle popularnych niemieckich modeli, warte uwagi pozostają również inne propozycje. Pochlebne opinie wśród mechaników i samych użytkowników zbiera Toyota Auris I.