Toyota Auris Kombi

Toyota Auris Kombi

Toyota Auris Kombi

Model jest produkowany od roku 2013 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. Toyota Auris Kombi to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu Toyoty Auris Kombi to od 62 900 do 107 600 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 97 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty Auris Kombi wynosi od 90 do 132 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 175 do 195 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 10,7 do 13,2 s. Silnik Toyoty Auris Kombi jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Auris Kombi przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Auris Kombi osiąga moment obrotowy od 128 do 310 Nm. Toyota Auris Kombi posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Auris Kombi to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Auris Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 4,1 do 5,6 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Auris Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: od 4560 do 4595 mm długości, 1760 mm szerokości, od 1460 do 1485 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Auris Kombi

Ocena ogólna:
(41 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty Auris Kombi

Zdjęcia Toyoty Auris Kombi

Toyota Auris - Wiadomości

Toyota Corolla zastępuje Aurisa - nowy model już z rabatem do 12 tys. zł
Atrakcyjny wygląd, szerokie możliwości personalizacji, a także praktyczne odmiany nadwoziowe. Toyota garściami korzysta z 50-letniej tradycji modelu Corolla, by ostatecznie wprowadzić jeden z najnowocześniejszych kompaktów na rynek. Toyota Corolla hatchback dostępna jest obecnie w bardzo atrakcyjnej ofercie.

Kupujemy używane: Toyota Auris I - opinie. Co psuje się najczęściej, a na którą wersję najlepiej postawić?
Używana Toyota Auris I - opinie, awaryjność, najlepsze wersje. Doskonałym połączeniem niewielkich rozmiarów i przestronnego wnętrza są auta kompaktowe. Obok niezwykle popularnych niemieckich modeli, warte uwagi pozostają również inne propozycje. Pochlebne opinie wśród mechaników i samych użytkowników zbiera Toyota Auris I.

Toyota Corolla liderem wśród kompaktów. Sprzedaż przebiła Golfa i Octavię
Nowa Toyota Corolla zdominowała segment aut kompaktowych. Zaledwie dwa miesiące po premierze, nowa generacja Corolli zajęła pierwsze miejsce w rankingu najchętniej kupowanych kompaktów w Polsce.

Kupujemy używane: Citroen C4 I vs. Toyota Auris I. Stylowy, czy konserwatywny kompakt?
Doskonałym połączeniem niewielkich rozmiarów i przestronnego wnętrza są auta kompaktowe. Obok niezwykle popularnych niemieckich modeli, warte uwagi pozostają również inne propozycje. Pochlebne opinie wśród mechaników i samych użytkowników zbiera Toyota Auris i Citroen C4 pierwszej generacji. Czy warto na nie postawić?