Toyota Auris Kombi

Toyota Auris Kombi

Toyota Auris Kombi

Model jest produkowany od roku 2013 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. Toyota Auris Kombi to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu Toyoty Auris Kombi to od 62 900 do 107 600 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 97 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty Auris Kombi wynosi od 90 do 132 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 175 do 195 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 10,7 do 13,2 s. Silnik Toyoty Auris Kombi jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Auris Kombi przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Auris Kombi osiąga moment obrotowy od 128 do 310 Nm. Toyota Auris Kombi posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Auris Kombi to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Auris Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 4,1 do 5,6 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Auris Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: od 4560 do 4595 mm długości, 1760 mm szerokości, od 1460 do 1485 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Auris Kombi

Ocena ogólna:
(31 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty Auris Kombi

Zdjęcia Toyoty Auris Kombi

Toyota Auris - Wiadomości

Kupujemy używane: Citroen C4 I vs. Toyota Auris I. Stylowy, czy konserwatywny kompakt?
Doskonałym połączeniem niewielkich rozmiarów i przestronnego wnętrza są auta kompaktowe. Obok niezwykle popularnych niemieckich modeli, warte uwagi pozostają również inne propozycje. Pochlebne opinie wśród mechaników i samych użytkowników zbiera Toyota Auris i Citroen C4 pierwszej generacji. Czy warto na nie postawić?

Toyota Auris w cenie Yarisa? Segment wyżej za tę samą cenę
Auris kończy swoją rynkową karierę - jego miejsce zajmuje Corolla. Nie zmienia to faktu, że ulubieniec flot, taksówkarzy i klientów indywidualnych, w niektórych wersjach może kosztować tyle, co mniejszy Yaris. Taka oferta może się nie powtórzyć.

Jak zapamiętamy Aurisa, czyli co zmienił odchodzący model Toyoty?
Przez ostatnie 12 lat Auris był jednym z motorów napędowych Toyoty na świecie. Dwie generacje przypadły do gustu nie tylko flotom i taksówkarzom, lecz również klientom indywidualnym. Kariera tego modelu dobiega jednak końca, bo Japończycy zastępują go Corollą. W związku z tym możemy liczyć na ogromne rabaty.

Prześwietlamy wyprzedaż rocznika 2018 - Toyota Auris
W cyklu "Prześwietlamy wyprzedaż rocznika 2018" przyglądamy się największym rabatom na rynku. Sprawdzamy nie tylko wysokość upustów, ale również promocyjne wyposażenie i finansowanie. Tym razem pod lupę trafia Toyota Auris Touring Sports.