Toyota Auris Hatchback

Toyota Auris Hatchback

Toyota Auris Hatchback

Model jest produkowany od roku 2007 do dziś. W tym czasie powstały 4 generacje tego modelu. Toyota Auris Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu Toyoty Auris Hatchback to od 47 900 do 128 500 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 130 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty Auris Hatchback wynosi od 90 do 177 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 175 do 195 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 10,2 do 13,2 s. Silnik Toyoty Auris Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 2231 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Auris Hatchback przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Auris Hatchback osiąga moment obrotowy od 128 do 400 Nm. Toyota Auris Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Auris Hatchback to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Auris Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 4,1 do 6,6 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Auris Hatchback posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 777 do 1200 litrów. Wymiary samochodu: od 4220 do 4330 mm długości, 1760 mm szerokości, od 1460 do 1515 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Auris Hatchback

Ocena ogólna:
(31 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty Auris Hatchback

Zdjęcia Toyoty Auris Hatchback

Toyota Auris - Wiadomości

Kupujemy używane: Citroen C4 I vs. Toyota Auris I. Stylowy, czy konserwatywny kompakt?
Doskonałym połączeniem niewielkich rozmiarów i przestronnego wnętrza są auta kompaktowe. Obok niezwykle popularnych niemieckich modeli, warte uwagi pozostają również inne propozycje. Pochlebne opinie wśród mechaników i samych użytkowników zbiera Toyota Auris i Citroen C4 pierwszej generacji. Czy warto na nie postawić?

Toyota Auris w cenie Yarisa? Segment wyżej za tę samą cenę
Auris kończy swoją rynkową karierę - jego miejsce zajmuje Corolla. Nie zmienia to faktu, że ulubieniec flot, taksówkarzy i klientów indywidualnych, w niektórych wersjach może kosztować tyle, co mniejszy Yaris. Taka oferta może się nie powtórzyć.

Jak zapamiętamy Aurisa, czyli co zmienił odchodzący model Toyoty?
Przez ostatnie 12 lat Auris był jednym z motorów napędowych Toyoty na świecie. Dwie generacje przypadły do gustu nie tylko flotom i taksówkarzom, lecz również klientom indywidualnym. Kariera tego modelu dobiega jednak końca, bo Japończycy zastępują go Corollą. W związku z tym możemy liczyć na ogromne rabaty.

Prześwietlamy wyprzedaż rocznika 2018 - Toyota Auris
W cyklu "Prześwietlamy wyprzedaż rocznika 2018" przyglądamy się największym rabatom na rynku. Sprawdzamy nie tylko wysokość upustów, ale również promocyjne wyposażenie i finansowanie. Tym razem pod lupę trafia Toyota Auris Touring Sports.