Toyota Auris Hatchback

Toyota Auris Hatchback

Toyota Auris Hatchback

Model jest produkowany od roku 2007 do dziś. W tym czasie powstały 4 generacje tego modelu. Toyota Auris Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu Toyoty Auris Hatchback to od 47 900 do 128 500 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 130 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu Toyoty Auris Hatchback wynosi od 90 do 177 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 175 do 195 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 10,2 do 13,2 s. Silnik Toyoty Auris Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 2231 cm3. Na każdy cylinder w silniku Toyoty Auris Hatchback przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy Toyoty Auris Hatchback osiąga moment obrotowy od 128 do 400 Nm. Toyota Auris Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ Toyota Auris Hatchback to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie Toyoty Auris Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 4,1 do 6,6 l na 100km. Warto nadmienić, że Toyota Auris Hatchback posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 777 do 1200 litrów. Wymiary samochodu: od 4220 do 4330 mm długości, 1760 mm szerokości, od 1460 do 1515 mm wysokości.

Opinie o Toyocie Auris Hatchback

Ocena ogólna:
(41 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje Toyoty Auris Hatchback

Zdjęcia Toyoty Auris Hatchback

Toyota Auris - Wiadomości

Toyota Corolla zastępuje Aurisa - nowy model już z rabatem do 12 tys. zł
Atrakcyjny wygląd, szerokie możliwości personalizacji, a także praktyczne odmiany nadwoziowe. Toyota garściami korzysta z 50-letniej tradycji modelu Corolla, by ostatecznie wprowadzić jeden z najnowocześniejszych kompaktów na rynek. Toyota Corolla hatchback dostępna jest obecnie w bardzo atrakcyjnej ofercie.

Kupujemy używane: Toyota Auris I - opinie. Co psuje się najczęściej, a na którą wersję najlepiej postawić?
Używana Toyota Auris I - opinie, awaryjność, najlepsze wersje. Doskonałym połączeniem niewielkich rozmiarów i przestronnego wnętrza są auta kompaktowe. Obok niezwykle popularnych niemieckich modeli, warte uwagi pozostają również inne propozycje. Pochlebne opinie wśród mechaników i samych użytkowników zbiera Toyota Auris I.

Toyota Corolla liderem wśród kompaktów. Sprzedaż przebiła Golfa i Octavię
Nowa Toyota Corolla zdominowała segment aut kompaktowych. Zaledwie dwa miesiące po premierze, nowa generacja Corolli zajęła pierwsze miejsce w rankingu najchętniej kupowanych kompaktów w Polsce.

Kupujemy używane: Citroen C4 I vs. Toyota Auris I. Stylowy, czy konserwatywny kompakt?
Doskonałym połączeniem niewielkich rozmiarów i przestronnego wnętrza są auta kompaktowe. Obok niezwykle popularnych niemieckich modeli, warte uwagi pozostają również inne propozycje. Pochlebne opinie wśród mechaników i samych użytkowników zbiera Toyota Auris i Citroen C4 pierwszej generacji. Czy warto na nie postawić?