TESLA Model X

TESLA Model X

TESLA Model X

TESLA Model X posiada nadwozie typu hatchback. Model jest produkowany od roku 2016 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. TESLA Model X to klasa luksusowe samochodów osobowych. Cena nowego modelu TESLA Model X to od 372 000 do 660 000 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 241 do 450 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu TESLA Model X wynosi od 328 do 613 KM. Silnik TESLA Model X jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

TESLA Model X posiada stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ TESLA Model X to elektryczny.

Warto nadmienić, że TESLA Model X posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 5029 mm długości, 1999 mm szerokości, 1684 mm wysokości.

Opinie o TESLA Model X

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Wersje nadwozia

Generacje TESLA Model X

TESLA Model X
2016 - obecnie

Wymiary TESLA X P 100 D Hatchback I 613KM

Długość
5029 mm
Szerokość
1999 mm
Wysokość
1684 mm

Zdjęcia TESLA Model X

TESLA Model X - Wiadomości

Tesla Model X i Nissan GT-R spotkały się na drodze. Efekt? Tesla przecięta na pół
Sportowy Nissan GT-R miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzyć w Teslę Model X. Nie wiadomo, z jaką prędkością się przemieszczał, ale elektryczny samochód firmy Elona Muska został przecięty wpół.

Euro NCAP rozbija Teslę Model X, Porsche Taycana i Skodę Octavię. Wszyscy na pięć gwiazdek? [FILMY]
Euro NCAP przetestowało kilka kolejnych nowych samochodów. Na długiej liście znajdziemy choćby Teslę Model X, Porsche Taycana oraz Skodę Octavię. Sprawdźmy, jak nowe modele wypadły w testach.

Tesle można już oficjalnie zamawiać w Polsce. Za najtańszy Model 3 zapłacimy ok. 216 tysięcy zł
Polska pojawiła się nareszcie na liście krajów, w których można zamówić samochody Tesli. Ile będą u nas kosztować? Na najtańszą Teslę Model 3 trzeba przygotować ok. 216 tysięcy zł.

Samochody Tesli w końcu z pierwszym ASO w Polsce. Już nie trzeba jeździć do Berlina
Tesle nie są już ciekawostką na polskich drogach. Coraz więcej kierowców jeździ elektrykami z Kalifornii. Do tej pory uciążliwym problemem był serwis Tesli, bo najbliższe ASO znajdowało się w Berlinie. Niedawno jednak pierwszy taki punkt otworzono w Warszawie.