TESLA Model X

TESLA Model X

TESLA Model X

TESLA Model X posiada nadwozie typu hatchback. Model jest produkowany od roku 2016 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. TESLA Model X to klasa luksusowe samochodów osobowych. Cena nowego modelu TESLA Model X to od 372 000 do 660 000 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 241 do 568 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu TESLA Model X wynosi od 328 do 772 KM. Silnik TESLA Model X jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

TESLA Model X posiada stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ TESLA Model X to elektryczny.

Warto nadmienić, że TESLA Model X posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 2487 litrów. Wymiary samochodu: 5029 mm długości, 1999 mm szerokości, 1684 mm wysokości.

Opinie o TESLA Model X

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Wersje nadwozia

Generacje TESLA Model X

TESLA Model X
2016 - obecnie

Wymiary TESLA X Long Range Hatchback I 525KM

Długość
5029 mm
Szerokość
1999 mm
Wysokość
1684 mm
Pojemność bagażnika
od 857 l do 2487 l

Zdjęcia TESLA Model X

TESLA Model X - Wiadomości

Można już kupić Teslę w Polsce. Ile kosztują elektryki amerykańskiego giganta?
Tesla wreszcie doczekała się polskiego przedstawicielstwa. Ruszyła polska strona internetowa, przez co można kupić auta Elona Muska bezpośrednio u producenta.

Autopilot winny śmierci pieszego? Rodzina ofiary pozywa Teslę
W kwietniu 2020 r. pozew w federalnym sądzie w San Jose złożyły wdowa i córka mieszkańca Tokio, który zginął w wypadku z udziałem modelu X. Jego kierowca usnął w czasie jazdy, a SUV wjechał w grupę ludzi stojących na poboczu drogi szybkiego ruchu, niedaleko stolicy Japonii.

Były właściciel tesli ma zakaz... kupowania samochodów Tesli. To efekt zadziwiającej ugody
Historia norweskiego taksówkarza wydaje się wręcz kuriozalna. Tesla odkupiła od niego ciągle psujący się egzemplarz samochodu i wymusiła podpisanie niezwykłego oświadczenia. Norweg nie może już kupić żadnej tesli.

W autach marki Tesla pękają szyby. Nic się nie stało, mówią właściciele
Samochody marki Tesla są bardzo innowacyjne, ale borykają się z licznymi problemami jakościowymi. Mają też bardzo wierną bazę fanów, często uważanych za bezkrytycznych wyznawców. Kilka dni temu mieliśmy okazję doświadczyć jednego i drugiego.