TESLA Model S Hatchback II (2016 - obecnie)

TESLA Model S Hatchback II

Generacja jest produkowana od roku 2016 do dziś. TESLA Model S Hatchback II to klasa luksusowe samochodów osobowych. Cena nowej generacji TESLA Model S Hatchback II to od 330 000 do 654 000 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 235 do 568 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji TESLA Model S Hatchback II wynosi od 320 do 772 KM. Silnik TESLA Model S Hatchback II jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

TESLA Model S Hatchback II posiada napęd na 4 koła, napęd tylny lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ TESLA Model S Hatchback II to elektryczny.

Warto nadmienić, że TESLA Model S Hatchback II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4979 mm długości, 1964 mm szerokości, 1435 mm wysokości.

Opinie o TESLA Model S Hatchback II

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników TESLA Model S Hatchback II

Zdjęcia TESLA Model S Hatchback II

TESLA Model S - Wiadomości

Tesla S Long Range Plus ma zasięg 650 km. To wiadomość wysłana konkurencji
Najnowsza odmiana flagowego sedana amerykańskiej marki przekroczyła zasięg 400 mil na jednym ładowaniu. To prawie 650 km. Tak wynika z pomiarów amerykańskiej agencji ochrony środowiska.

Przedziwny wyścig. Najmocniejsza Tesla Model S ściga się z koniem. I przegrywa
Dżokej jadący na koniu z Teslą Model S wydaje się nie mieć szans. Czy na pewno? Organizatorzy tego wyścigu postanowili ustawić zawodników na trawie, gdzie tesla nie radziła sobie najlepiej.