TESLA Model S Hatchback

TESLA Model S Hatchback

TESLA Model S Hatchback

Model jest produkowany od roku 2013 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. TESLA Model S Hatchback to klasa luksusowe samochodów osobowych. Cena nowego modelu TESLA Model S Hatchback to od 78 000 do 654 000 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 225 do 568 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu TESLA Model S Hatchback wynosi od 306 do 772 KM. Silnik TESLA Model S Hatchback jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

TESLA Model S Hatchback posiada napęd na 4 koła, napęd tylny lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ TESLA Model S Hatchback to elektryczny.

Warto nadmienić, że TESLA Model S Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4979 mm długości, 1964 mm szerokości, 1435 mm wysokości.

Opinie o TESLA Model S Hatchback

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje TESLA Model S Hatchback

Zdjęcia TESLA Model S Hatchback

TESLA Model S - Wiadomości

Przypadkowy rekord. Tesla Model 3 królem toru Laguna Seca
Najtańszy model w ofercie Tesli właśnie pobił rekord toru Laguna Seca. Żaden produkowany seryjnie sedan nie przejechał szybciej jego okrążenia. Co ciekawe, Model 3 zdetronizował flagowy Model S Plaid.

Najseksowniejszy wyścig na ćwierć mili. W szranki stanęły wszystkie modele Tesli [WIDEO]
Elektryczne Tesle są znane z piorunującego przyspieszenia. Rozkładają na łopatki wszystkie klasyczne supersamochody. Który model jest najszybszy z nich? Dwóch śmiałków postanowiło to sprawdzić.

Można już kupić Teslę w Polsce. Ile kosztują elektryki amerykańskiego giganta?
Tesla wreszcie doczekała się polskiego przedstawicielstwa. Ruszyła polska strona internetowa, przez co można kupić auta Elona Muska bezpośrednio u producenta.

Tesla S Long Range Plus ma zasięg 650 km. To wiadomość wysłana konkurencji
Najnowsza odmiana flagowego sedana amerykańskiej marki przekroczyła zasięg 400 mil na jednym ładowaniu. To prawie 650 km. Tak wynika z pomiarów amerykańskiej agencji ochrony środowiska.

Przedziwny wyścig. Najmocniejsza Tesla Model S ściga się z koniem. I przegrywa
Dżokej jadący na koniu z Teslą Model S wydaje się nie mieć szans. Czy na pewno? Organizatorzy tego wyścigu postanowili ustawić zawodników na trawie, gdzie tesla nie radziła sobie najlepiej.