TESLA Model S

TESLA Model S

TESLA Model S

TESLA Model S posiada nadwozie typu hatchback. Model jest produkowany od roku 2013 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. TESLA Model S to klasa luksusowe samochodów osobowych. Cena nowego modelu TESLA Model S to od 78 000 do 654 000 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 225 do 515 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu TESLA Model S wynosi od 306 do 700 KM. Silnik TESLA Model S jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

TESLA Model S posiada napęd tylny lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ TESLA Model S to elektryczny.

Warto nadmienić, że TESLA Model S posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4979 mm długości, 1964 mm szerokości, 1435 mm wysokości.

Opinie o TESLA Model S

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Wersje nadwozia

Generacje TESLA Model S

TESLA Model S (generacja II)
2016 - obecnie
TESLA Model S (generacja I)
2013 - 2016

Wymiary TESLA S 100 D Performance Hatchback II 613KM

Długość
4979 mm
Szerokość
od 1964 mm do 2187 mm
Wysokość
1435 mm

Zdjęcia TESLA Model S

TESLA Model S - Wiadomości

Dziwna zmiana w Tesli. Przy zakupie nie trzeba wpłacać depozytu, ale opłatę za zamówienie
Tesla nie będzie już pobierać zwrotnego depozytu, którzy dotychczas musiały wpłacać osoby zainteresowane zakupem auta. Zamiast tego wprowadzono niewielką opłatę, której nie będzie dało się odzyskać. Nawet w przypadku rezygnacji.

Tesla Model S pokonała Porsche Taycana na Nurburgringu aż o 20 s. Wielkie zwycięstwo Muska? Poczekajmy
&#x02022; Tesla Model S przejechała okrążenie toru Nurburgring w 7 minut 23 sekundy, a więc aż o 20 sekund szybciej niż Porsche Taycan. Czas imponujący. Jednak z ogłoszeniem wielkiego sukcesu Elona Muska i spółki powinniśmy jeszcze poczekać, bo mówimy o prototypie.<br>&#x02022; Aktualizacja 19.09: Pojawiają się nieoficjalne doniesienia, że Porsche podało czas Taycana Turbo, a nie szybszego Taycana Turbo S. Telenowela trwa.

Tesle można już oficjalnie zamawiać w Polsce. Za najtańszy Model 3 zapłacimy ok. 216 tysięcy zł
Polska pojawiła się nareszcie na liście krajów, w których można zamówić samochody Tesli. Ile będą u nas kosztować? Na najtańszą Teslę Model 3 trzeba przygotować ok. 216 tysięcy zł.

Spektakularna eksplozja Tesli Model S. Auto uderzyło wcześniej w lawetę
Kolejny wypadek z udziałem autopilota Tesli. System nie wykrył zaparkowanej na drodze lawety i elektryczny samochód ze sporą prędkością uderzył w pojazd. Doszło od wybuchu, a następnie pożaru akumulatorów auta.

Samochody Tesli w końcu z pierwszym ASO w Polsce. Już nie trzeba jeździć do Berlina
Tesle nie są już ciekawostką na polskich drogach. Coraz więcej kierowców jeździ elektrykami z Kalifornii. Do tej pory uciążliwym problemem był serwis Tesli, bo najbliższe ASO znajdowało się w Berlinie. Niedawno jednak pierwszy taki punkt otworzono w Warszawie.