TESLA Model 3

TESLA Model 3

TESLA Model 3

TESLA Model 3 posiada nadwozie typu sedan. Model jest produkowany od roku 2020 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. TESLA Model 3 to klasa luksusowe samochodów osobowych. Cena nowego modelu TESLA Model 3 to od 212 241 do 287 403 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 210 do 353 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu TESLA Model 3 wynosi od 285 do 480 KM. Silnik TESLA Model 3 jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

TESLA Model 3 posiada napęd na 4 koła lub napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ TESLA Model 3 to elektryczny.

Warto nadmienić, że TESLA Model 3 posiada 4 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4694 mm długości, 1933 mm szerokości, 1440 mm wysokości.

Opinie o TESLA Model 3

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Wersje nadwozia

Generacje TESLA Model 3

TESLA Model 3
2020 - obecnie

Wymiary TESLA 3 Standard Range Sedan I 285KM

Długość
4694 mm
Szerokość
od 1933 mm do 2088 mm
Wysokość
1440 mm
Pojemność bagażnika
425 l

TESLA Model 3 - Wiadomości

Ojciec z synem kupił Teslę... 28 razy. Łączny koszt przekroczył 1,4 mln euro
Kupowanie samochodu przez internet jest łatwe, czasami nawet zbyt łatwe. Przekonało się o tym dwóch klientów z Niemiec: ojciec i syn. Niechcący zamówili Teslę Model 3 aż 28 razy.

Tesla nauczyła się jeździć po rondach. Zobacz jak jej to idzie [WIDEO]
Tesla to jedna z niewielu marek, której samochody po zakupie stają się coraz lepsze, a nie odwrotnie. Najnowsza aktualizacja Autopilota wprowadziła możliwość autonomicznej jazdy po rondach.

Tesla 3 wjechała w przewróconą ciężarówkę. Autopilot nie zahamował
Samochody Tesla są wyposażone w zaawansowaną funkcję jazdy autonomicznej, ale wbrew nazwie Autopilot, jeszcze nie jest w stanie zastąpić kierowcy. Przekonał się o tym pewien właściciel Tesli 3 z Tajwanu. Jego samochód wjechał w przewróconą na autostradzie ciężarówkę.

W Tesli Model 3 odpadała... kierownica. Miesiąc po zakupie. Ktoś zapomniał ją przykręcić
Historia wydarzyła się w Wielkiej Brytanii, ale rozpisują się o niej media z całego świata. W jeden z nowiutkich Tesli Model 3 odpadła kierownica. Usterkę szybko naprawiono, jednak jej przyczyny nie stawiają firmy Elona Muska w dobrym świetle.

Kierownica w Tesli 3 odpadła w czasie jazdy
Świeżo upieczony właściciel Tesli 3 z Wielkiej Brytanii może mówić pechu, ale i sporym szczęściu. Dobrze, że kierownica w jego samochodzie rozłączyła się gdy manewrował pod domem, a nie w czasie jazdy po autostradzie.