TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

Starsze Tesle dostaną tryb w pełni autonomicznej jazdy. Będzie możliwa aktualizacja
Elon Musk zapowiedział, że ponad pół miliona starszych samochodów Tesli może zostać wyposażonych w nowy chip umożliwiający w pełni autonomiczną jazdę. Firma planuje bezpłatne wymiary układu w autach, dzięki czemu staną się zupełnie autonomiczne po aktualizacji oprogramowania.

Tesla Model 3 rozbita w teście zderzeniowym. Zdaniem ekspertów wypada lepiej od innych aut elektrycznych
Tesla Model 3 w europejskich testach zderzeniowych wypadła bardzo dobrze. Euro NCAP oceniło ją na najwyższą możliwą ocenę, pięć gwiazdek. Dodatkowo, Model 3 uzyskał dobre wyniki w każdej kategorii.

Tesla Model 3 w polskiej ofercie na abonament. Dostępne będą dwie wersje
Już od dzisiaj, 26 czerwca, do stałej oferty Qarsona wchodzi najnowsza Tesla Model 3. Kierowcy do wyboru będą mieli Model 3 Standard Range Plus oraz Long Range AWD. Wiemy, ile będzie kosztować.

Które marki motoryzacyjne są najwięcej warte w 2019 r.? Nie ma mocnych na Toyotę, ale wrażenie robi też wynik Tesli
W rankingu "Global BrandZ " eksperci oceniają wartość poszczególnych marek. W 2019 r. w motoryzacji największym graczem pozostaje japoński koncern Toyota. Mocną pozycję ma też Tesla, która wyprzedziła kilku globalnych gigantów branży.

Walter Röhrl: "Taycan i Tesla to dwie różne bajki"
Taycan to najważniejszy model Porsche od czasu 911-ki. Jesienią poznamy jego wersję produkcyjną. Jak jeździ? Dobrze wie to Walter Röhrl - najbardziej utytułowany kierowca testowy. W Zuffenhausen, tuż przed uroczystością 70-lecia Porsche, udaje mi się skłonić go do kilku zwierzeń.