TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

Tesla może zacząć się  bać? Volkswagen planuje dwa modele elektryczne
Koncern z Wolfsburga przełożył wajchę z silników wysokoprężnych na napędy elektryczne. Niedługo czeka nas ofensywa samochodów ze znaczkiem VW zasilanych z gniazdka, a tymczasem pierwsze w kolejce są dwa sedany.

W 2025 roku ceny aut elektrycznych zrównają się ze spalinowymi
Jeśli analitycy The Bloomberg New Energy Finance się nie mylą, już za kilka lat czeka nas prawdziwa motoryzacyjna rewolucja. Branża samochodów elektrycznych nabiera rumieńców, a koszty produkcji spadają. W 2025 ceny "elektryków" mają się zrównać z autami spalinowymi.

Produkcja Tesli Model 3 rozpoczęta! Pierwsze auto dostał... Elon Musk
Elon Musk zapowiadał kilka tygodni temu, że pierwszy, produkcyjny egzemplarz Tesli Model 3 zjedzie z taśmy jeszcze w tym miesiącu i dotrzymał słowa. Oto zdjęcia długo oczekiwanego samochodu.

Samochody Tesli jeszcze szybsze! Nawet o 1,2 sekundy
Tuż przed wejściem na rynek tańszej Tesli Model 3, amerykański producent podkręca osiągi sprzedawanych aktualnie modeli. Modele S i X otrzymają nowy zestaw baterii, który zauważalnie podnosi osiągi.

Zaczęło się! Elon Musk drąży tunel pod Los Angeles
Po raz kolejny kontrowersyjny biznesmen i twórca Tesli ogłosił światu za pośrednictwem Twittera swoje nowe osiągnięcie - uruchomienie Godota, czyli potężnej maszyny do drążenia tuneli.