TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

Auta elektryczne i hybrydowe to już połowa norweskiego rynku
Norwegia jest dość specyficznym rynkiem dla branży motoryzacyjnej - ogromną popularnością cieszą się auta z napędem elektrycznym i hybrydowym. W zeszłym roku padł rekord - udział ekologicznych pojazdów wzrósł o kolejne 12 proc.

Elon Musk pracuje nad pickupem
Szef Tesla Motors zapowiedział na Twitterze, że w najbliższej przyszłości pracuje nad samochodem o nadwoziu pickup. Nie znamy jeszcze szczegółów, poza tym, że auto zadebiutuje zaraz po premierze Modelu Y.

PepsiCo zamawia 100 autonomicznych ciężarówek od Tesli
Jeden z największych koncernów spożywczych z USA zamówił 100 ciężarówek Tesla Semi od kalifornijskiego producenta. Produkcja tych samochodów ruszy już za dwa lata. Dzięki nowej technologii PepsiCo obniży koszty paliwa i emisji spalin w swojej flocie.

Aktualizacja oprogramowania w Tesli Model 3. W końcu działa... radio
Tesla kazała dość długo czekać na premierę Modelu 3, ale mimo tego pośpiech przy pracach nad modelem odbił się na ilości błędów w oprogramowaniu. Producent wprowadza aktualizację, która pozwoli m.in. korzystać z tunera radiowego.

Tesla Semi - spora krytyka ze strony kierowców ciężarówek
Podczas oficjalnej prezentacji ciężarowej Tesli, Elon Musk podkreślał dużo lepsze osiągi w porównaniu z konkurentami zasilanymi w sposób tradycyjny. Jednak dla kierowców jest to mało ważna kwestia.