TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

O włos od ambitnego celu. Tesli zabrakło niewiele, żeby dostarczyć 100 000 aut w trzecim kwartale
Elon Musk zapowiadał, że Tesli uda się w trzecim kwartale 2019 r. dostarczyć na rynek 100 000 samochodów. Nie udało się, ale do celu zabrakło bardzo niewiele.

Teraz Tesla sama podjedzie po kierowcę. Funkcja działa, choć wypadki nie są rzadkością
Tesla wprowadziła w samochodach funkcję Smart Summon. Dzięki niej, zamiast szukać auta na parkingu, można przywołać je do siebie. Technologia niby działa, jednak samochody Tesli od czasu do czasu wpadają na inne pojazdy.

Premiery i protesty, czyli dramat targów we Frankfurcie
Owszem, nie było połowy producentów. Były za to protesty oraz aktywiści Greenpeace włażący na dachy wystawianych aut. Żadne wydarzenie nie oddaje lepiej wstrząsów targających motoryzacją niż tegoroczny Frankfurt Motor Show.

Tesle można już oficjalnie zamawiać w Polsce. Za najtańszy Model 3 zapłacimy ok. 216 tysięcy zł
Polska pojawiła się nareszcie na liście krajów, w których można zamówić samochody Tesli. Ile będą u nas kosztować? Na najtańszą Teslę Model 3 trzeba przygotować ok. 216 tysięcy zł.

Tesla Roadster Elona Muska po raz pierwszy okrążyła Słońce. Pokonała już 1,23 mld km
Tesla Roadster wystrzelona w kosmos przez Elona Muska ukończyła niedawno swoje pierwsze okrążenie wokół Słońca. Pojazd przez 557 dni pokonał 1,23 mld km poruszając się z prędkością ponad 120 tys. km/h. To zdecydowanie najszybsza i najbardziej długodystansowa tesla w historii.