TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

W autach marki Tesla pękają szyby. Nic się nie stało, mówią właściciele
Samochody marki Tesla są bardzo innowacyjne, ale borykają się z licznymi problemami jakościowymi. Mają też bardzo wierną bazę fanów, często uważanych za bezkrytycznych wyznawców. Kilka dni temu mieliśmy okazję doświadczyć jednego i drugiego.

Pierwsi klienci odebrali swoje egzemplarze modelu Tesla Y. Na razie w USA
Amerykańska firma wiąże z nowym modelem duże nadzieje. Ma atrakcyjną cenę i cechy, które są teraz poszukiwane przez klientów. Ten model ma stać się furtką marki do Starego Kontynentu oraz spowodować wzrost sprzedaży na macierzystym rynku.

Tesla wyprodukowała już milion samochodów. Elon Musk chwali się sukcesem firmy
Elon Musk zdecydowanie ma powody do świętowania. Tesla wyprodukowała właśnie milionowy egzemplarz samochodu. Tempo produkcji wciąż jednak przyspiesza, dlatego niedługo możemy spodziewać się kolejnych rekordów.

Wystarczy mały czarny pasek, żeby oszukać Autopilota Tesli. Z tego systemu korzystają też inne auta
Wystarczył kawałek czarnej taśmy, żeby przekonać system odczytywania znaków w Tesli, że zamiast 35 mil na godz. może jechać aż 85. Autopilot momentalnie dostosował się do nowego wskazania.

Samochody na celowniku hakerów. Elon Musk płaci za włam do Tesli [MOTO 2030]
Zhakowanie samochodu zajmuje kilka minut. A to furtka do zainfekowania kolejnych, które są z nim połączone w jeden system. W tym systemie znajduje się dziś 330 mln aut.