TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

Tesla Cybertruck - Elon Musk chwali się zamówieniami, akcje spadają, a internet zalewają memy
Ubiegły tydzień upłynął pod znakiem dwóch elektrycznych premier. Dwóch, które wzbudziły kontrowersje. O pickupie Tesli, modelu Cybertruck, było jeszcze głośniej niż o Mustangu Mach-E za sprawą całej masy internetowych memów.

Tesla będzie produkować samochody obok polskiej granicy. Gigafactory 4 powstanie w Berlinie
Elon Musk podał wlaśnie lokalizację pierwszej europejskiej fabryki Tesli. Gigafactory 4 powstanie tuż obok polskiej granicy - w Berlinie. W pierwszej kolejności z taśm zjadą Modele Y, czyli nowe elektryczne crossovery Tesli.

Tesla gotowa do produkcji samochodów w Chinach. Czeka tylko na licencję lokalnych władz
Gigafactory 3 jest już gotowa, ale produckcja samochodów wciąż nie ruszyła. Do tego potrzebna jest licencja lokalnych władz, na którą Tesla wciąż czeka. Prezes amerykańskiego przedsiębiorstwa ma nadzieje otrzymać ją jeszcze w tym roku.

Tesla Model Y. Crossover będzie gotowy wcześniej niż zakładano
Tesla Model Y opisywana jest jako "tani" i "budżetowy" crossover Tesli. Będzie samochodem mniejszym i słabszym od Modelu X. Technicznie najbliżej mu oczywiście do Modelu 3. Model Y ma być gotowy wcześniej niż zakładano.

Dziwna zmiana w Tesli. Przy zakupie nie trzeba wpłacać depozytu, ale opłatę za zamówienie
Tesla nie będzie już pobierać zwrotnego depozytu, którzy dotychczas musiały wpłacać osoby zainteresowane zakupem auta. Zamiast tego wprowadzono niewielką opłatę, której nie będzie dało się odzyskać. Nawet w przypadku rezygnacji.