TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

Tesla zapowiada milion autonomicznych taksówek w przyszłym roku. Brzmi świetnie, ale ja w to nie wierzę
Tesla dumnie ogłasza, że już w przyszłym roku po amerykańskich drogach będzie jeździć milion autonomicznych taksówek. Swoje auta wypożyczać mają prywatni właściciele i sporo na tym zarobią. Pomysł wydaje się świetny, ale czy ma szanse wypalić? Widzę tu kilka argumentów przeciw.

Nowa Tesla Roadster - Elon Musk zapowiada zasięg ponad 1000 km na jednym ładowaniu
Wciąż nie znamy szczegółów technicznych nowej Tesli Roadster, ale Elon Musk postanowił lekko podgrzać atmosferę przed premierą. Roadster ma być nie tylko piekielnie szybki, ale zaoferuje także imponujący zasięg na jednym ładowaniu.

Tesla Model S i Model X Long Range z jeszcze większym zasięgiem
Tesla Motors zaktualizowała Model S oraz Model w wersjach Long Range, czyli tych z największym zasięgiem na jednym ładowaniu. Tesle Long Range przejadą więcej o ok. 50 km, a przy tym będą znacznie szybsze.

Tesla Motors w Polsce - już 400 zarejestrowanych aut
Niedawno pisaliśmy, że Tesla Model 3 wzięła szturmem europejski rynek. A jak kalifornijska marka radzi sobie nad Wisłą? Informacje o rejestracjach Tesli w Polsce podał właśnie IBRM SAMAR.

Tesla Model 3 debiutuje w Europie. Sprzedaje się lepiej nie tylko od innych elektryków, ale także aut klasy premium
Tesla Model 3 zanotowała imponujący debiut na europejskim rynku. Już w pierwszym miesiącu sprzedaży Model 3 okazał się najpopularniejszym autem elektrycznym. Co więcej, w rankingach wyprzedza również niemieckie sedany klasy premium.