TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2020 - obecnie
TESLA Model 3
2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

Szorty Tesla po 69 420 dolarów. Cena nie jest przypadkowa, Elon Musk nie zwariował
Może troszkę, ale przede wszystkim nabija się z inwestorów i analityków giełdowych, którzy wieszczą spadek kursu spółki. "Szortowanie" to zarabianie na takich spadkach. Co na to Elon Musk? W sklepie internetowym Tesli pojawiły się szorty za prawie 70 tys. dolarów.

Wojna o surowce do produkcji akumulatorów wymusi zmianę w ich konstrukcji?
Samochody elektryczne to przyszłość. Tak mówią eksperci. Ale, by móc je swobodnie pordukować, konieczne jest zabezpieczenie odpowiednich zasobów surowców. Problem w tym, że jest ich stosunkowo mało i prędzej, czy później się wyczerpią.

Wartość giełdowa Tesli przekroczyła 200 miliardów dolarów
To więcej od światowego lidera sprzedaży samochodów osobowych - Toyoty, nie mówiąc o pozostałych koncernach. Bańka spekulacyjna, która pęknie, czy trzeźwa ocena wartości spółki technologicznej?

Ojciec z synem kupił Teslę... 28 razy. Łączny koszt przekroczył 1,4 mln euro
Kupowanie samochodu przez internet jest łatwe, czasami nawet zbyt łatwe. Przekonało się o tym dwóch klientów z Niemiec: ojciec i syn. Niechcący zamówili Teslę Model 3 aż 28 razy.

Tesla S Long Range Plus ma zasięg 650 km. To wiadomość wysłana konkurencji
Najnowsza odmiana flagowego sedana amerykańskiej marki przekroczyła zasięg 400 mil na jednym ładowaniu. To prawie 650 km. Tak wynika z pomiarów amerykańskiej agencji ochrony środowiska.