TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

Złodzieje mają sposób na Teslę. Kradzież trwa kilka sekund
Coraz więcej producentów stosuje tzw. elektroniczny kluczyk. Okazuje się jednak, że taki element można w bardzo łatwy sposób sklonować. Specjaliści potrzebują na to mniej niż 2 sekundy.

Tesla rozpędza produkcję Modelu 3. Z fabryki wyjechało już 70 tys. egzemplarzy
Produkcja Tesli Model 3 zwiększyła się. Jak donosi magazyn Bloomberg, monitoring numerów VIN wykazał, że z fabryki wyjechało już ponad 70 tys. samochodów. To o prawie 10 tys. egzemplarzy więcej niż dwa tygodnie temu.

Tesla Motors - kolejne "easter eggi" w Tesli. Kultowe gry z Atari na ekranie auta
Elon Musk pokazał już nie raz, że w poważnym biznesie jest też miejsce na przymrużenie oka. Najnowsze oprogramowanie dla samochodów Tesli w wersji 9.0 przewiduje kilka ciekawostek.

Najtańsza Tesla - Model 3, zadebiutuje na festiwalu w Goodwood
Najnowszy projekt Tesli nie miał łatwego startu. Po wielu miesiącach perturbacji Model 3 w końcu trafi na rynek europejski. Debiut zaplanowano podczas Festiwalu Szybkości w Goodwood, ale na pierwsze egzemplarze jeszcze poczekamy.

Tesla Motors - po Polsce jeździ już ponad 300 Tesli
Elon Musk może mieć powody do radości. Tesla zyskuje coraz większą popularność w Polsce, chociaż nadal nie ma oficjalnego punktu sprzedaży. Elektryczne samochody z USA robią furorę na rynku, mimo wysokiej ceny.