TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

Najtańsza Tesla - Model 3, zadebiutuje na festiwalu w Goodwood
Najnowszy projekt Tesli nie miał łatwego startu. Po wielu miesiącach perturbacji Model 3 w końcu trafi na rynek europejski. Debiut zaplanowano podczas Festiwalu Szybkości w Goodwood, ale na pierwsze egzemplarze jeszcze poczekamy.

Tesla Motors - po Polsce jeździ już ponad 300 Tesli
Elon Musk może mieć powody do radości. Tesla zyskuje coraz większą popularność w Polsce, chociaż nadal nie ma oficjalnego punktu sprzedaży. Elektryczne samochody z USA robią furorę na rynku, mimo wysokiej ceny.

Polacy znaleźli błąd w zabezpieczeniach Tesli
Aplikacja Tesla App pozwala posiadaczom samochodów marki Tesla kontrolować swój samochód z poziomu smartfona. Jednak okazuje się, że rozwiązanie nie jest do końca bezpieczne, co potwierdziła ekipa polskich programistów.

Tesla Model 3 bije rekord zasięgu - nawet 976 km
Dwóch panów mieszkających niedaleko miasta Denver w stanie Kolorado znalazło całkiem płaski odcinek drogi niedaleko lotniska, gdzie postanowili pobić rekord przejechanych kilometrów na jednym ładowaniu przy użyciu Tesli Model 3.

"Dwie osoby nie żyją, a jedna odniosła poważne obrażenia" - Autopilot Tesli pod lupą FTC
Po serii wypadków dwie grupy konsumentów powiadomiły Federalną Komisję Handlu (FTC), żeby zbadać "niebezpiecznie wprowadzające w błąd" stwierdzenia producenta samochodów marki Tesli dotyczące systemu Autopilot.