TESLA

TESLA

TESLA

Modele TESLA

2016 - obecnie
TESLA Model X
2013 - obecnie
TESLA Model S

TESLA - Wiadomości

Tesla niebawem ma udostepnić tryb całkiem autonomicznej jazdy. Ale na razie raczej z niego nie skorzystamy
Tesla ma udostępnić tryb całkowicie autonomicznej jazdy już "wkrótce". Elon Musk chwali się tym na Twitterze, ale sprawa może nie być wcale taka prosta. Raczej nie spodziewajmy się, że tesle same wyjazdą na ulice w najbliższych miesiącach.

Euro NCAP rozbiło w zeszłym roku wiele aut i wybrało najbezpieczniejsze. Tesla i Niemcy na czele
Podsumowanie roku 2019 Euro NCAP zdominowały samochody Tesli Motors oraz modele niemieckich producentów klasy premium. Nagrodę "najbezpieczniejszy w klasie" udało się także zgarnąć Japończykom i Francuzom, choć ci musieli się podzielić tytułem z Audi.

Sony stworzyło swój samochód. Vision-S to elektryczny i autonomiczny sedan
Z czym kojarzy się wam nazwa Sony? Z telewizorami, sprzętem muzycznym, PlayStation. Jednak marka postanowiła pójść o krok dalej i zaprezentowała... samochód. Co ciekawe, Sony Vision-S wydaje się wyjątkowo dopracowany, jak na prototyp zrobiony "dla zabawy".

Tesla Cybertruck - Elon Musk chwali się zamówieniami, akcje spadają, a internet zalewają memy
Ubiegły tydzień upłynął pod znakiem dwóch elektrycznych premier. Dwóch, które wzbudziły kontrowersje. O pickupie Tesli, modelu Cybertruck, było jeszcze głośniej niż o Mustangu Mach-E za sprawą całej masy internetowych memów.

Tesla będzie produkować samochody obok polskiej granicy. Gigafactory 4 powstanie w Berlinie
Elon Musk podał wlaśnie lokalizację pierwszej europejskiej fabryki Tesli. Gigafactory 4 powstanie tuż obok polskiej granicy - w Berlinie. W pierwszej kolejności z taśm zjadą Modele Y, czyli nowe elektryczne crossovery Tesli.