SUZUKI Vitara Kombi Grand II (2005 - 2008)

SUZUKI Vitara Kombi Grand  II

Generacja była produkowana od 2005 do 2008 roku. SUZUKI Vitara Kombi Grand II to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 78 do 136 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SUZUKI Vitara Kombi Grand II wynosi od 106 do 185 KM. Silnik SUZUKI Vitara Kombi Grand II jest rzędowy lub układ v posiadający od 4 do 6 cylidrów o pojemności od 1586 do 2736 cm3. Na każdy cylinder w silniku SUZUKI Vitara Kombi Grand II przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy SUZUKI Vitara Kombi Grand II osiąga moment obrotowy od 129 do 249 Nm. SUZUKI Vitara Kombi Grand II posiada stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ SUZUKI Vitara Kombi Grand II to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że SUZUKI Vitara Kombi Grand II posiada od 3 do 5 drzwi, od 4 do 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 964 do 1386 litrów. Wymiary samochodu: od 4005 do 4470 mm długości, 1810 mm szerokości, 1695 mm wysokości.

Opinie o SUZUKI Vitara Kombi Grand II

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SUZUKI Vitara Kombi Grand II

Zdjęcia SUZUKI Vitara Kombi Grand II

SUZUKI Vitara - Wiadomości

Miejskie SUV-y zyskują na popularności. Segment wzrósł o 18 proc. a na szczycie reprezentant Japonii
Kierowcy pokochali SUV-y w każdej postaci. Od tych dużych z napędem na cztery koła, przez kompaktowe, aż po warianty typowo miejskie. A segment B-SUV bardzo dynamicznie rośnie w siłę.

Suzuki zmienia ofertę w Polsce. Tych modeli niedługo już nie kupisz
Marka Suzuki postanowiła zmodernizować ofertę na polskim rynku. Ze sprzedaży wycofa dwa miejskie modele - Baleno i Celerio. To jednak nie wszystko, bo w gamie pojawią się tzw. "miękkie hybrydy".

SUV-y Suzuki na wyprzedaży. Najlepiej sprzedający się model w Polsce teraz z dużym rabatem
Takiej oferty w Suzuki jeszcze nie było. Bestsellerowe, wszechstronne modele dostępne są teraz na bardzo korzystnych warunkach. Sprawdzamy, czego możemy się spodziewać po najciekawszych, japońskich samochodach.

Sprzedaż małych SUV-ów w Polsce rośnie jak na drożdżach - o ponad 17 proc. Zmiana lidera, na szczycie dwa japońskie auta
Małe SUV-y i crossovery to jeden z najdynamiczniej rozwijających się segmentów motoryzacyjnego rynku. Widać to również w Polsce. Kiedy cały rynek notuje lekki, ok. 3-procentowy wzrost, to tutaj mówimy o wyniku lepszym o ponad 17 proc.