SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7 (2001 - 2006)

SUZUKI Vitara Kombi Grand  XL-7

Generacja była produkowana od 2001 do 2006 roku. SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7 to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 80 do 135 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7 wynosi od 109 do 183 KM. Silnik SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7 jest rzędowy lub układ v posiadający od 4 do 6 cylidrów o pojemności od 1997 do 2736 cm3. Na każdy cylinder w silniku SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7 przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7 osiąga moment obrotowy od 231 do 270 Nm. SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7 posiada napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7 to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7 posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1687 litrów. Wymiary samochodu: od 4700 do 4760 mm długości, 1780 mm szerokości, 1740 mm wysokości.

Opinie o SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7

Zdjęcia SUZUKI Vitara Kombi Grand XL-7

SUZUKI Vitara - Wiadomości

SUV-y Suzuki na wyprzedaży. Najlepiej sprzedający się model w Polsce teraz z dużym rabatem
Takiej oferty w Suzuki jeszcze nie było. Bestsellerowe, wszechstronne modele dostępne są teraz na bardzo korzystnych warunkach. Sprawdzamy, czego możemy się spodziewać po najciekawszych, japońskich samochodach.

Miejskie SUV-y zyskują na popularności. Segment wzrósł o 18 proc. a na szczycie reprezentant Japonii
Kierowcy pokochali SUV-y w każdej postaci. Od tych dużych z napędem na cztery koła, przez kompaktowe, aż po warianty typowo miejskie. A segment B-SUV bardzo dynamicznie rośnie w siłę.

Suzuki zmienia ofertę w Polsce. Tych modeli niedługo już nie kupisz
Marka Suzuki postanowiła zmodernizować ofertę na polskim rynku. Ze sprzedaży wycofa dwa miejskie modele - Baleno i Celerio. To jednak nie wszystko, bo w gamie pojawią się tzw. "miękkie hybrydy".