SUZUKI Vitara Hatchback

SUZUKI Vitara Hatchback

SUZUKI Vitara Hatchback

Model jest produkowany od roku 2015 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. SUZUKI Vitara Hatchback to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowego modelu SUZUKI Vitara Hatchback to od 61 900 do 110 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 82 do 103 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SUZUKI Vitara Hatchback wynosi od 111 do 140 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 180 do 200 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 11,5 s. Silnik SUZUKI Vitara Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1586 cm3. Na każdy cylinder w silniku SUZUKI Vitara Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SUZUKI Vitara Hatchback osiąga moment obrotowy od 156 do 220 Nm. SUZUKI Vitara Hatchback posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SUZUKI Vitara Hatchback to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Średnie spalanie SUZUKI Vitara Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 5,3 do 5,5 l na 100km. Warto nadmienić, że SUZUKI Vitara Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1120 litrów. Wymiary samochodu: 4175 mm długości, 1775 mm szerokości, 1610 mm wysokości.

Opinie o SUZUKI Vitara Hatchback

Ocena ogólna:
(18 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SUZUKI Vitara Hatchback

Zdjęcia SUZUKI Vitara Hatchback

SUZUKI Vitara - Wiadomości

Ulubione małe SUV-y Polaków. Na czele Mazda, VW oraz Suzuki. "Wzrost o prawie 24 proc."
Wyraźnie ponad 20-procentowy wzrost rejestracji zanotowały w zeszłym roku małe SUV-y i crossovery. Który model okazał się numerem 1? Mazda zakończyła 2019 r. z dość dużą przewagą nad Volkswagenem i Suzuki.

Suzuki Vitara 1.4 - opinie Moto.pl. Dobrze skalkulowana
Wnętrze trąci myszką, a system multimedialny wymaga wymiany - mimo to Vitara jest mocnym elementem gamy Suzuki. Ma wytrzymałe zawieszenie i świetny silnik 1.4. Do listy jej atutów trzeba też dopisać przemyślany cennik.

Miejskie SUV-y zyskują na popularności. Segment wzrósł o 18 proc. a na szczycie reprezentant Japonii
Kierowcy pokochali SUV-y w każdej postaci. Od tych dużych z napędem na cztery koła, przez kompaktowe, aż po warianty typowo miejskie. A segment B-SUV bardzo dynamicznie rośnie w siłę.

Suzuki zmienia ofertę w Polsce. Tych modeli niedługo już nie kupisz
Marka Suzuki postanowiła zmodernizować ofertę na polskim rynku. Ze sprzedaży wycofa dwa miejskie modele - Baleno i Celerio. To jednak nie wszystko, bo w gamie pojawią się tzw. "miękkie hybrydy".