SUZUKI Jimny Kombi II (2012 - 2017)

SUZUKI Jimny Kombi II

Generacja była produkowana od 2012 do 2017 roku. SUZUKI Jimny Kombi II to klasa mikro samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi 62 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SUZUKI Jimny Kombi II wynosi 85 KM. Silnik SUZUKI Jimny Kombi II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1328 cm3. Na każdy cylinder w silniku SUZUKI Jimny Kombi II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SUZUKI Jimny Kombi II osiąga moment obrotowy 110 Nm. SUZUKI Jimny Kombi II posiada dołączany napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ SUZUKI Jimny Kombi II to benzyna.

Warto nadmienić, że SUZUKI Jimny Kombi II posiada 3 drzwi, 4 siedzenia a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 816 litrów. Wymiary samochodu: 3695 mm długości, 1600 mm szerokości, od 1670 do 1705 mm wysokości.

Opinie o SUZUKI Jimny Kombi II

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SUZUKI Jimny Kombi II

Zdjęcia SUZUKI Jimny Kombi II

SUZUKI Jimny - Wiadomości

Łada Niva znika z Unii Europejskiej. Będą ją produkować, ale już jej nie kupisz
Łada Niva to jeden z najbardziej kultowych i odpornych samochodów na świecie. Choć na jej pokładzie nie znajdziemy nowoczesnych udogodnień, niewiele jest miejsc, przez które Niva nie przejedzie. Ta kultowa terenówka ma wielu zwolenników, ale niestety zniknie z Unii Europejskiej. Przez co? Przez normy emisji spalin.

Nieoficjalnie: Suzuki Jimny pożegna się z Europą z powodu emisji CO2. Wróci jako auto użytkowe
Suzuki Jimny zniknie z europejskiej oferty z powodu zbyt wysokiej emisji - donoszą zagraniczne media. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona. Terenówka nie pożegna się jednak z nami definitywnie. Ma wrócić jako auto użytkowe.