SUZUKI Jimny Kombi II (2012 - 2017)

SUZUKI Jimny Kombi II

Generacja była produkowana od 2012 do 2017 roku. SUZUKI Jimny Kombi II to klasa mikro samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi 62 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SUZUKI Jimny Kombi II wynosi 85 KM. Silnik SUZUKI Jimny Kombi II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1328 cm3. Na każdy cylinder w silniku SUZUKI Jimny Kombi II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SUZUKI Jimny Kombi II osiąga moment obrotowy 110 Nm. SUZUKI Jimny Kombi II posiada dołączany napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ SUZUKI Jimny Kombi II to benzyna.

Warto nadmienić, że SUZUKI Jimny Kombi II posiada 3 drzwi, 4 siedzenia a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 816 litrów. Wymiary samochodu: 3695 mm długości, 1600 mm szerokości, od 1670 do 1705 mm wysokości.

Opinie o SUZUKI Jimny Kombi II

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SUZUKI Jimny Kombi II

Zdjęcia SUZUKI Jimny Kombi II

SUZUKI Jimny - Wiadomości

Nieoficjalnie: Suzuki Jimny pożegna się z Europą z powodu emisji CO2. Wróci jako auto użytkowe
Suzuki Jimny zniknie z europejskiej oferty z powodu zbyt wysokiej emisji - donoszą zagraniczne media. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona. Terenówka nie pożegna się jednak z nami definitywnie. Ma wrócić jako auto użytkowe.

Opinie Moto.pl: Suzuki Jimny 1.5 - mała i skuteczna broń do walki z SUV-ami
Suzuki Jimny to samochód legenda. Nowe wcielenie tak przypadło do gustu kierowcom, że obecnie na auto czeka się prawie rok. Mimo, że ma mnóstwo wad łatwo mu je wybaczyć, a w końcowym rozrachunku i tak będziecie chcieli go mieć.