SKODA Superb Kombi III II (2019 - obecnie)

SKODA Superb Kombi III  II

Generacja jest produkowana od roku 2019 do dziś. SKODA Superb Kombi III II to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji SKODA Superb Kombi III II to od 103 950 do 189 850 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 110 do 200 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SKODA Superb Kombi III II wynosi od 150 do 272 KM. Silnik SKODA Superb Kombi III II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1395 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Superb Kombi III II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Superb Kombi III II osiąga moment obrotowy od 250 do 400 Nm. SKODA Superb Kombi III II posiada dołączany napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Superb Kombi III II to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że SKODA Superb Kombi III II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1950 litrów. Wymiary samochodu: 4862 mm długości, 1864 mm szerokości, 1477 mm wysokości.

Opinie o SKODA Superb Kombi III II

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SKODA Superb Kombi III II

SKODA Superb - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Skoda Superb 2.0 TSI - Limuzyna na każdą okazję
Nie ma rewolucji, ale jest bardzo udana ewolucja. Skoda w ramach liftingu wdrożyła jedynie kosmetyczne zmiany na zewnątrz i w kabinie. Zdecydowanie poważniejsze ruchy nastąpiły pod maską, w zawieszeniu i pośród elektronicznych systemów bezpieczeństwa.

Skoda wyceniła hybrydowego Superba. Jest tańszy od wersji Scout
Skoda Superb iV to pierwszy model marki z napędem hybrydowym typu plug-in. Limuzyna doczekała się ostatnio gruntownych zmian, a jedną z nich jest pojawienie się w ofercie wariantu hybrydowego. Ile kosztuje taki Superb? Sporo, ale nadal 30 tys. zł mniej od wariantu uterenowionego.

Opinie Moto.pl: Skoda Superb iV - Flagowy liftback Skody teraz z napędem hybrydowym
Elektryfikacja pojazdów to nie tylko tworzenie odmian w pełni elektrycznych. W to pojęcie wpisuje się również hybrydyzacja. Właśnie taką wersję otrzymała popularna Skoda Superb. Powstaje jednak pytanie, czy to chwyt marketingowy, czy może opcja napędowa, którą warto rozważyć?

Skoda Superb Scout wyceniona na polskim rynku. 170 tys. zł za uterenowione kombi
Do polskich salonów właśnie wjeżdża nowa odmiana Skody Superb. Mowa o uterenowionej wersji Scout. Ceny auta zaczynają się od 167 550 zł.

Nowa Skoda Superb - cennik. Wciąż tańszy od Volkswagena Passata
Krótko po oficjalnej premierze nowej Skody Superb, marka prezentuje cennik odświeżonego modelu. Nowa limuzyna jest o 5 tysięcy złotych droższa od poprzednika, ale wciąż tańsza od konkurencyjnego Volkswagena Passata.