SKODA Scala Hatchback

SKODA Scala Hatchback

SKODA Scala Hatchback

Model jest produkowany od roku 2019 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. SKODA Scala Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu SKODA Scala Hatchback to od 66 500 do 96 250 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 85 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SKODA Scala Hatchback wynosi od 115 do 148 KM. Silnik SKODA Scala Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Scala Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Scala Hatchback osiąga moment obrotowy od 200 do 250 Nm. SKODA Scala Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Scala Hatchback to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że SKODA Scala Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1410 litrów. Wymiary samochodu: 4362 mm długości, 1793 mm szerokości, 1471 mm wysokości.

Opinie o SKODA Scala Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SKODA Scala Hatchback

2019 - obecnie
SKODA Scala Hatchback I

SKODA Scala - Wiadomości

Skoda zmienia gamę modelową. Sprawdzamy, które modele warto teraz kupić
Rok premier w Skodzie trwa w najlepsze. Kilka tygodni producent pokazał w pełni elektryczne CitiGo i zmodernizowanego Superba. W polskich salonach już zagościł całkowicie nowy kompakt - Scala. Wobec tego, schodzące ze sceny modele można kupić na bardzo korzystnych warunkach.

Skoda Scala, Tesla Model 3, Kia Ceed - Euro NCAP rozbiło 6 nowych aut. Nie wszystkie mają 5 gwiazdek
Eksperci Euro NCAP rozbili ostatnio kilka bardzo ciekawych samochodów. Na liście znajdziemy Teslę Model 3, Skodę Skalę, dwa Mercedesy, Kię Ceed oraz stylowego crossovera od DS-a. Dwa ostatnie auta miały w testach drobne problemy.

Skoda nadal liderem na polskim rynku motoryzacyjnym
Skoda ma powody do świętowania. Za marką bardzo dobre półrocze nie tylko pod względem premier, ale i liczby sprzedanych aut. Blisko 35 tysięcy nowych samochodów marki Skoda trafiło do polskich klientów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Opinie Moto.pl: Skoda Scala 1.5 TSI 150 KM - kompaktowa studnia bez dna
Skoda Scala zastąpiła w gamie model Rapid Spaceback, choć marka unika określenia "następca". Scala jest większa, przestronniejsza, lepiej wykonana i... dość droga. Bo choć cena otwierająca cennik kusi, po stworzeniu bogatszej konfiguracji, można dostać zawału.

Skoda Scala G-TEC - wersja napędzana gazem ziemnym CNG
Skoda Scala doczekała się kolejnej wersji napędowej. Do silników napędzanych benzyną i olejem napędzonym dołączy odmiana G-TEC. Scala G-TEC to model na CNG, który zapewni 410 km zasięgu na gazie, a 630 km w sumie.