SKODA Scala Hatchback

SKODA Scala Hatchback

SKODA Scala Hatchback

Model jest produkowany od roku 2019 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. SKODA Scala Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu SKODA Scala Hatchback to od 65 000 do 98 550 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 70 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SKODA Scala Hatchback wynosi od 95 do 150 KM. Silnik SKODA Scala Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Scala Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Scala Hatchback osiąga moment obrotowy od 175 do 250 Nm. SKODA Scala Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Scala Hatchback to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że SKODA Scala Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1410 litrów. Wymiary samochodu: 4362 mm długości, 1793 mm szerokości, 1471 mm wysokości.

Opinie o SKODA Scala Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SKODA Scala Hatchback

2019 - obecnie
SKODA Scala Hatchback I

SKODA Scala - Wiadomości

Nowość Skody z rewelacyjnym rabatem. Czym kusi kompaktowa Scala?
Świetnie wygląda, oferuje bogate wyposażenie, a teraz dodatkowo jest znacznie tańsza, mimo, że na rynku debiutowała całkiem niedawno. Sprawdzamy, czy Skoda Scala to dobry wybór.

Opinie Moto.pl: Skoda Scala 1.0 TSI 115 KM 6MT. Litry i centymetry
Skoda Scala zaskakuje. Nie tylko bardzo ładnym, porządnie wykonanym wnętrzem i ponadprzeciętną przestronnością. Także przyjemnością z jazdy.

Skoda Scala Monte Carlo - stylowy debiut we Frankfurcie
Skoda Scala przyjedzie do Frankfurtu w stylowej Monte Carlo. To lekko usportowiona stylistycznie odmiana z bardzo bogatym wyposażeniem.