SKODA Scala Hatchback

SKODA Scala Hatchback

SKODA Scala Hatchback

Model jest produkowany od roku 2019 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. SKODA Scala Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu SKODA Scala Hatchback to od 65 000 do 99 650 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 70 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SKODA Scala Hatchback wynosi od 95 do 150 KM. Silnik SKODA Scala Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Scala Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Scala Hatchback osiąga moment obrotowy od 175 do 250 Nm. SKODA Scala Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Scala Hatchback to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że SKODA Scala Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1410 litrów. Wymiary samochodu: 4362 mm długości, 1793 mm szerokości, 1471 mm wysokości.

Opinie o SKODA Scala Hatchback

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SKODA Scala Hatchback

2019 - obecnie
SKODA Scala Hatchback I

SKODA Scala - Wiadomości

Skoda nadal pracuje nad Scalą Spider. Kompaktowe kabrio miałoby sens
Akademia Skody to zespół studentów, którzy pod okiem nauczycieli tworzą zupełnie nowe koncepcje samochodów. Skoda Scala Spider to już siódmy projekt studentów z Mladej Boleslavi.

Skoda Scala Spider. Kolejny szalony projekt studentów. Tak, to auto powstanie
Studenci Akademii Skody lubią zaskoczyć ciekawym projektem. W tym roku szykują Skodę Skalę w wersji... Spider.

Opinie Moto.pl: Skoda Scala 1.0 TSI 115 KM 6MT. Litry i centymetry
Skoda Scala zaskakuje. Nie tylko bardzo ładnym, porządnie wykonanym wnętrzem i ponadprzeciętną przestronnością. Także przyjemnością z jazdy.