SKODA Scala

SKODA Scala

SKODA Scala

SKODA Scala posiada nadwozie typu hatchback. Model jest produkowany od roku 2019 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. SKODA Scala to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu SKODA Scala to od 66 500 do 96 250 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 85 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SKODA Scala wynosi od 115 do 148 KM. Silnik SKODA Scala jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Scala przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Scala osiąga moment obrotowy od 200 do 250 Nm. SKODA Scala posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Scala to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że SKODA Scala posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1410 litrów. Wymiary samochodu: 4362 mm długości, 1793 mm szerokości, 1471 mm wysokości.

Opinie o SKODA Scala

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Wersje nadwozia

Generacje SKODA Scala

SKODA Scala
2019 - obecnie

Wymiary SKODA Scala 1.0 TSI Active Hatchback I 115KM

Długość
4362 mm
Szerokość
od 1793 mm do 1988 mm
Wysokość
1471 mm
Pojemność bagażnika
od 467 l do 1410 l
Waga
1668 kg

SKODA Scala - Wiadomości

Nowa Skoda jest naszpikowana technologiami. Które są najciekawsze? Rocznik 2019 w super cenie
Debiut nowej Skody Scali już za nami, pierwsze jazdy zaplanowano na kwiecień, a chwilę później egzemplarze pojawią się w polskich salonach. Znamy cennik, więc przyglądamy się ofercie nowego czeskiego kompakta.

Skoda Scala czy Rapid Spaceback? Wiemy, który model bardziej się opłaca
Rapid znika z rynku. Pośrednio, jego następcą będzie Scala, choć to model wyżej pozycjonowany. Niemniej, schodzący model został bardzo atrakcyjnie wyceniony. Jak to się ma do najnowszego samochodu w koncernie Skody?

Skoda Scala - co ma w standardzie, a za co trzeba dopłacić?
Ofensywa Skody trwa w najlepsze. Po nowoczesnych SUV-ach nadszedł czas na premierę w niezwykle ważnym segmencie kompaktowym. Skoda Scala kusi nie tylko atrakcyjnym designem, lecz również bogatym wyposażeniem. Prześwietlamy ofertę.

Skoda Scala to gorąca nowość klasy kompaktowej - ten model ma napędzać sprzedaż
W Skodzie następuje uzupełnienie portfolio. Do gry wkracza Scala będąca pomostem między Fabią a Octavią. Kompaktowy model lada dzień pojawi się oficjalnie w polskich salonach. Prześwietlamy ofertę nowego czeskiego modelu.

Skoda Scala, czyli... co? Testujemy nowy kompakt
Skoda Scala to zupełnie nowy model czeskiej marki. W ofercie wpisze się pomiędzy Fabię i Octavię, dwa najpopularniejsze samochody na polskim rynku. Mieliśmy okazję sprawdzić, czym chce przyciągnąć do siebie kierowców.