SKODA Rapid Hatchback Liftback (2017 - 2019)

SKODA Rapid Hatchback Liftback

Generacja była produkowana od 2017 do 2019 roku. SKODA Rapid Hatchback Liftback to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 92 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SKODA Rapid Hatchback Liftback wynosi od 90 do 125 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 185 do 208 km/h. Silnik SKODA Rapid Hatchback Liftback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Rapid Hatchback Liftback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Rapid Hatchback Liftback osiąga moment obrotowy od 160 do 250 Nm. SKODA Rapid Hatchback Liftback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Rapid Hatchback Liftback to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SKODA Rapid Hatchback Liftback w zależności od wersji silnika, waha się od 4,0 do 4,9 l na 100km. Warto nadmienić, że SKODA Rapid Hatchback Liftback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1490 litrów. Wymiary samochodu: 4483 mm długości, 1706 mm szerokości, 1461 mm wysokości.

Opinie o SKODA Rapid Hatchback Liftback

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SKODA Rapid Hatchback Liftback

Zdjęcia SKODA Rapid Hatchback Liftback

SKODA Rapid - Wiadomości

TOP 5 propozycji Skody. Znaleźliśmy modele w dobrej cenie, które kupisz online
Szukasz nowego auta? To doskonały moment. Wiele marek nadal wyprzedaje swoje modele w atrakcyjnych cenach. Nie inaczej sprawa wygląda ze Skodą. Sprawdzamy 5 najciekawszych propozycji czeskiej marki, które dostępne są od ręki, a w dodatku możesz zamówić je bez wychodzenia z domu.

Nowa Skoda Rapid trafi tylko do Chin, ale u nas byłaby hitem
Skoda Rapid na polskim rynku została zastąpiona nowocześniejszą i bardziej przestronną Scalą. Jednak na innych rynkach, takich jak Rosja czy właśnie Chiny, Rapid ma się dobrze i właśnie debiutuje w najnowszej odsłonie.