SKODA Octavia Kombi II Tour (2010 - 2012)

SKODA Octavia Kombi II Tour

Generacja była produkowana od 2010 do 2012 roku. SKODA Octavia Kombi II Tour to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 59 do 75 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SKODA Octavia Kombi II Tour wynosi od 80 do 102 KM. Silnik SKODA Octavia Kombi II Tour jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1390 do 1595 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Octavia Kombi II Tour przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Octavia Kombi II Tour osiąga moment obrotowy od 132 do 148 Nm. SKODA Octavia Kombi II Tour posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Octavia Kombi II Tour to benzyna.

Warto nadmienić, że SKODA Octavia Kombi II Tour posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1655 litrów. Wymiary samochodu: 4572 mm długości, 1769 mm szerokości, 1468 mm wysokości.

Opinie o SKODA Octavia Kombi II Tour

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SKODA Octavia Kombi II Tour

Zdjęcia SKODA Octavia Kombi II Tour

SKODA Octavia - Wiadomości

Toyota Corolla znów najpopularniejszym modelem w Polsce
W statystykach sprzedaży samochodów na polskim rynku pojawiła się duża zmiana. Szalenie popularny dotąd Duster został zdetronizowany przez Toyotę Corollę - model, który jest na rynku zaledwie kilka miesięcy.

Polski rynek bez większych zmian, ale dwa modele notują imponujące wzrosty. W przypadku Corolli to aż 90 proc.
Na pierwszy rzut oka na polskim rynku nowych samochodów w 2019 r. niewiele się zmieniło. To jednak pozory, bo dwa modele notują tak duże wzrosty sprzedaży, że niedługo mogą przeskoczyć liderów.

Skoda nadal liderem na polskim rynku motoryzacyjnym
Skoda ma powody do świętowania. Za marką bardzo dobre półrocze nie tylko pod względem premier, ale i liczby sprzedanych aut. Blisko 35 tysięcy nowych samochodów marki Skoda trafiło do polskich klientów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Zmiana lidera w rankingu najpopularniejszych aut w Polsce. Maj należał do Toyoty Corolli
Już w zeszłym miesiącu Toyota Corolla otarła się o pozycję numeru 1 na polskim rynku, ale musiała uznać wyższość Skody Octavii. W maju japoński kompakt nie miał sobie równych.

Kupujemy używane: Skoda Octavia II - opinie. Co psuje się najczęściej, a na którą wersję najlepiej postawić?
Używana Skoda Octavia II - opinie, awaryjność, najlepsze wersje. Rynek wtórny od kilkunastu lat rozkwita, stanowi główne źródło samochodów dla polskich kierowców. Wśród aut kompaktowych bezapelacyjnym liderem wciąż pozostaje Skoda Octavia II, spełniająca wymagania większości kierowców.